Wpis z mikrobloga

  • 3
@Watchdog_Polska No pewnie, na razie jesteście na etapie przyklaskiwania, gdyby ktoś napisał donos do mojego pracodawcy, oskarżając mnie o faszyzm, bo byłem na piwie z Mentzenem xD. Zbytek łaski, bando psychopatów.

Jesteście skompromitowani na amen i pora to zaakceptować, a nie spamować lenyfejsami w desperacji xD
  • Odpowiedz
@Watchdog_Polska: #!$%@?ąc juz od tego dlaczego na wykopie przylgnęła do was latka kapusiów, zastanawiam sie jaki macie cel wklejania tutaj jakis wyroków. Powiedzcie szczerze: kogo obchodzi jakaś sprawa dotycząca Solidarnej Polski, ze nie pokazala wam jakis papierow? Kogo te papiery czy faktury miałyby obchodzić? Bo przecież chyba nie wykopowiczow. I jeszcze ten śmieszny wyrok 2000 plus 100 dla sądu. No prosze was.. Moim zdaniem to wlasnie tak wyglada, ze podobniez jak
  • Odpowiedz
@Bloodaxis1: Co najmniej 100 osób, plusujących wpis na tę chwilę, obchodzi. To że przestaniemy pisać o niskich grzywnach, braku jawności raczej nie wpłynie na to, że nagle problem magicznie się rozwiąże. A nasze finansowanie jest jawne, wszystko na ten temat znajdziesz na naszej stronie, nie musisz gdybać, zwróć też uwagę na finansowanie z darowizn i 1% podatku.
  • Odpowiedz