Wpis z mikrobloga

Mój post z tematu
Francuzi się wku...ili


Chciałem, żeby kilka osób więcej to przeczytało.

Wystarczy nie dawać obywatelstwa


@V_taurus_V: To dość naiwna postawa. Poniżej masz poważne opracowanie nt. mieszkańców Niemiec pochodzenia tureckiego.

"2015 lebten nach den Daten des Mikrozensus

insgesamt rund 2,9 Mio. Personen mit türki-

schem Migrationshintergrund in Deutschland.

Davon hatte etwa die Hälfte die türkische Staats-

angehörigkeit (1,5 Mio.). In der Altersgruppe von

18 bis 80 Jährigen hatten 36 % die deutsche bzw.

die doppelte Staatsangehörigkeit. Die gezogene

Stichprobe entspricht in etwa dieser Verteilung

(32,0 % mit deutscher oder doppelter Staatsange-

hörigkeit). 54,5 % der befragten Personen gehör-

ten zur ersten und 45,5 % zur zweiten Genera-

tion."


Türkeistämmige Personen in
Deutschland

Dokument opracowany w 2018 przez
Susanne Schührer
Bundesamt für Migration und Flüchtlinge (Urząd ds Migracji i Uchodźców)

A tu masz kilka słów o umowie pomiędzy Niemcami a Turcją o sprowadzaniu pracowników.

"Według niemieckich statystyk w latach 1961-1973 do RFN przyjechało około 860 tysięcy Turków, z czego 20 procent stanowiły kobiety. Chociaż umowa rekrutacyjna - zawarta pod wpływem USA - przewidywała ograniczony, dwuletni pobyt pracowników z Turcji, wielu z nich zostało w Niemczech na stałe, sprowadzając swoje rodziny."


https://www.rmf24.pl/fakty/swiat/news-50-rocznica-umowy-o-rekrutacji-tureckiej-sily-roboczej-do-ni,nId,383691#crp_state=1

Od siebie dodam, że Niemcy robili co mogli, żeby im nie dawać obywaltestwa, i co? I dupa, i tak mają ich dziś prawie 3 miliony u siebie.

PiS idzie dziś dokładnie tą ścieżką. Też podpisuje umowy z innymi państwami w celu sprowadzenia pracowników - nawet stawia specjalne placówki w Bangladeszu, żeby przyspieszyć cały proces, żeby było weselej stosunek sprowadzanych kobiet do mężczyzn jest jeszcze gorszy.

"Stworzenie polskiego konsulatu w Bangladeszu i więcej pracowników w konsulacie w Indiach. Takie zmiany - jak dowiedział się dziennikarz RMF FM Michał Dobrołowicz - szykuje resort spraw zagranicznych, by przyspieszyć formalności niezbędne do zatrudniania w Polsce pracowników sezonowych z Azji i z Afryki."


https://www.rmf24.pl/fakty/polska/news-kiedy-przyspiesza-procedury-ws-pracownikow-sezonowych-z-azji,nId,6736547#crp_state=1

Można się śmiać z Sasina, z 500+, wytykać im pierdyliard wpadek, ale w tym temacie, to nas naprawdę #!$%@?ą, i piszę to wam jako gość, który wie jak to wygląda z bliska, bo od 8 lat mieszkam w Luton, w Wielkiej Brytanii, gdzie biali stanowią już mniejszość populacji.

#francja #emigracja #uchodzcy #niemcy #turcja #mutlikulti #pis #politykaemigracyjna
  • 8
  • Odpowiedz
@lakfor:

Według niemieckich statystyk w latach 1961-1973 do RFN przyjechało około 860 tysięcy Turków

Ciekawe co za lewacy wtedy rządzili ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@PiotrFr: Adenauer z CDU, Erhard z CDU, Kiesinger z CDU - czyli te same luje co Merkel.
Scholtz jest z SPD, ale to ten sam poziom #!$%@?. To koalicja.
  • Odpowiedz
  • 1
#!$%@? jaka to imigracja jest zła a sam jesteś imigrantem xD


@Czarny_Kot_: Dlatego właśnie mam o niej pojęcie... Sama emigracja nie jest zła, popatrz jakie wysokie wymagania mają Australia, czy jak trudno dziś się dostać do UK.

Jestem emigrantem od 8 lat, nie wziąłem ani jednego funta benefitów, za to zapłaciłem tu od groma podatków, nie wybiłem też żadnej szyby, grzecznie po robocie wracam do domu, segreguję śmieci, koszę trawnik i
lakfor - >#!$%@? jaka to imigracja jest zła a sam jesteś imigrantem xD

@CzarnyKot: D...

źródło: comment_16349781795ciEFzRs3n1RiVgXdp3xqv,w400

Pobierz
  • Odpowiedz