Wpis z mikrobloga

@thority: Nie udało się, jedna wpłata tylko była na 15 zeta chyba
Poza tym musiałem wtedy ten "majątek" wypłacić sobie na jedzienie, bo były pewne perturbacje finansowe w domu, że tak powiem ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Teraz się na szczęście ustabilizowało, ale i tak jest krucho, do roboty próbuję jakiejś pójść lecz nikt mnie nie chce ehhh
  • Odpowiedz
@mike-mo: Wybrałem ją ze względu na brak widoczności moich danych, nie chcę żeby ktoś z rodziny mnie rozpoznał, bo będzie wielka afera typu "co ludzie powiedzą"
Zamierzam wrzucać screeny z aktualnym stanem, wiem że to słaby dowód, ale nie mam pomysłu w jaki sposób mógłbym to wiarygodniej pokazywać eh
  • Odpowiedz
@PiersiowkaPelnaZiol: Chętnie bym poszedł, gdyby ktoś mnie w ogóle chciał ()
W tej chwili ponad 50 CV wysłanych, odezwało się 2 pracodawców z czego miałem tylko jedną rozmowę, niestety musiałem podziękować, bo nie wyrobiłbym z obowiązkami w domu (schorowani dziadkowie i matka która też już się trochę sypie, poza tym muszę jeszcze pomagać młodszej siostrze) no i uczę się w wolnym czasie, żeby może coś złapać zdalnie
  • Odpowiedz
@Szumrzeczny: spamuj CV na zdalne roboty w IT typu helpdesk/servicedesk/pierwsza linia wsparcia itp. Szukaj takich gdzie wymagania są praktycznie zerowe. Patrz na wymagania i dzięki temu będziesz wiedział czego się uczyć np. angielskiego / podstaw sieci czy #!$%@? wie co. Patrz tylko na pracuj pl, olx w dupe se wsadź
  • Odpowiedz