Wpis z mikrobloga

#komputery #naprawalaptopow #kiciochpyta
Hej Mirki! Wczoraj wymieniałem dysk w swoim laptopie na większy i od tego czasu mam problem z laptopem. Po zamontowaniu nowego dysku i skręceniu laptopa okazało się, że nie wykrywało bootowalnego pendrive. Wszedłem do biosa żeby sprawdzić czy wszystko ok, następnie gdy wyszedłem to po chwili zgasł ekran i pozostał już czarny mimo restartowania laptopa. Rozkręciłem, skręciłem ponownie i ekran już działał. Nadal nie wykrywało pendrive, sprawdziłem wszystkie porty i nic. Zostawiłem komputer i wróciłem do niego po około 30 minutach i nagle wykryło podpiętego pendrive. Zainstalowałem Windowsa, chwilę posiedziałem - wszystko działało i poszedłem spać. Wstałem teraz, próbuje włączyć laptopa i znowu czarny ekran. Po włączeniu laptopa chwilę słychać jakby się odpalał i gaśnie (diody się świecą jakby był włączony). Co może być nie tak? Wczoraj działał normalnie, a dzisiaj już nie. Rozkręce go zaraz ponownie, ale chciałbym wiedzieć co się może dziać skoro wczoraj normalnie działał przez kilka godzin i czy to nie jest jakiś powracający problem.
  • 1