Wpis z mikrobloga

@trueloser: musisz mieć bardzo kruche poczucie orientacji/męskości, skoro obawą napawa cię patrzenie na dobrze wyrzeźbionego faceta ( ͡° ͜ʖ ͡°) a już tym bardziej jeśli idzie o boga sylwetki, adonisa nadczłowieka Arnolda
  • Odpowiedz
@salad_fingers
jezeli ubóstwiasz drugiego mezczyzne za to jak wygląda to znaczy ze jestes krypto homosiem tak jak 90% ludzi z tagu #mikrokoksy
jezeli mysle ze ktos tam poszedl popatrzec sie na rozebranego chlopa ktory przypomina striptizera to jest z nim cos nie tak
  • Odpowiedz
@trueloser: Podziwiam dzieło sztuki, które facet stworzył - ze swoich własnych mięśni. Podziwiam jego wysiłek i samozaparcie, mental który pozwolił mu tyrać na to przez lata. Podziwiam jego geny, bo większość mogłaby sobie wypruć żyły na siłowni i nie wyglądałaby jak połowa Arniego. Jeżeli widzisz w tym pedalstwo i nachodzą cię marzenia o striptizie tudzież wyobrażasz sobie "zaspermione spodnie", no to cóż ja ci mogę chłopie powiedzieć :)
  • Odpowiedz
@salad_fingers widzisz tylko ja spbie nic nie wyobrazam nie mysle na codzien o kims wyglądającym jak nabita beczka mam to gdzies a wy jestescie osobami niezdrowo ułatwiającymi innych mezczyzn wiec co ja ci moge powiedzieć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@trueloser patrzysz troche jak na rzeźbę, figurkę. Gdy chodzisz po wiktoriańskich parkach czy muzeach i patrzysz na figurki to tez doceniasz rzeźbiarza ze tak to zajebiscie #!$%@?. Tu mniej więcej to samo. + to, ze podziwiając takiego arnolda, z miną jak ten typ z widowni, wyobrażasz sobie, ze wyglądając jak arni miałbyś wszystkie dupeczki na pstryknięcie i szacun od innych typów. I ze jak wrocisz na chate to zmotywowany pójdziesz #!$%@? swoje
  • Odpowiedz