Wpis z mikrobloga

@dzidek_nowak: możesz się tego wyzbyć uczynić nasz naród lepszym ale wolisz dalej tkwić w zawiści i zazdrości, bo tak jest łatwiej, niż samemu się starać, łatwiej narzekać, zazdrościć i obrażać, nie zapominając o swoim wydumanym honorze.
  • Odpowiedz
  • 0
@Hethrir: zdejmij maskę, nie kreuj się na taką osobę. Sam fakt, że nie widzisz nic złego w obspermionej fotobudce w którą później Ty i inni wchodzą to wiele tłumaczy.

@trololo55 nie 10 letnim a 5 xD
P.S. kolejny raz tłumaczę, może taki dzban jak Ty po wielu razach zrozumie: filmik nie po to był wrzucony aby inponować a byłem wyzywany również i wulgarnie abym to zrobił, to czemu nie? Nie mam
  • Odpowiedz
  • 0
@trololo55: nie chce mi się nawet szukać, ogólnie nad tym wątkiem spędziłem za dużo czasu. Czy nie umiem? Jak widać po ponad 140 komentarzach wpisu to chyba jednak umiem ładnie kija wsadzić ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@dzidek_nowak: Mysle, ze OPowi chodzi o to, ze jakos nie widac starych zdezelowanych Ladzianek albo innego zlomu na ukrainskich blachach. Co widac zreszta np. w wawie, ze wiekszosc samochodow na ukrainskich blachach od "uchodzcow" sa raczej drogie i luksusowe.
  • Odpowiedz
  • 0
Jeszcze sie klocicie?( ͡° ͜ʖ ͡°)

@pytanie1: no coś chłopaki odpuszczają, chyba skończyli zmianę na farmie trolli i wrócą na wieczór.

Mysle, ze OPowi chodzi o to, ze jakos nie widac starych zdezelowanych Ladzianek albo innego zlomu na ukrainskich blachach. Co widac zreszta np. w wawie, ze wiekszosc samochodow na ukrainskich blachach od "uchodzcow" sa raczej drogie i luksusowe.

@one_man_army: no m. in. też to, i
  • Odpowiedz