Wpis z mikrobloga

#przegryw stara jedzie z ojcem w gory na 1 dzien i sie dziwia ze ja nie chce
Piehdole to,za h0ja nie pojade
W dziecinstwie raz bylem to stary po pijaku o 2 zrobil taka klotnie ze nam grozil ze nas zayebie ze hotel obudzil caly.
Wiadomo jak to wplywa na psychike dziecka takie regularne awantury po pijaku
On sie dalej nie zmienil z reszta i jest alko prymitywem i co chwila sie ze mna kłóci yebany kretyn
Matka mi sie zali ale jak tylko cos zrobie nie po jej mysli to we 2 mnie atakują k.urwy #!$%@?
Po co mnie płodzili śmiecie brzydkie prymitywy patologiczne,uległy presji spolwcznej i instynktom
Zresztą znajac blackpill pewnie matce imponowal taki prymityw z niskim iq i lubi te karuzele emocji
Wybaczcie ale musialem to wyrzucic z siebie na tagu no bo gdzie ehh
I tak to niewiele da napisanie tego i bede to kisil w sobie #!$%@? w destrukcyjne zachowania
  • 9
  • Odpowiedz
@SzkodaTypa: miałem tak samo, niestety ten kto takiego piekła nie przeżył, nie zrozumie, ale ślady w psychice zostają do końca życia
@08se jak się na coś takiego dostać? przez psychologa jakiegoś czy coś? czy wstęp wolny?
  • Odpowiedz
@08se: dzięki miras,nie myślałem szczerze mówiąc nie wiem czy by mi to pomogło w większym stopniu niż napisanie tu
@rekkin no niestety,nawet jak o tym specjalnie "zapomnisz" to ludzie ci o tym przypomną,że jesteś aspołeczny,cichy,dziwny i tak dalej bo myślą,że wszystko zależy od nich i ciężkiej pracy nad sobą
  • Odpowiedz
@SzkodaTypa: tez mysle, że by pomogło, przynajmniej spróbować warto, bo widac, ze Ci to nadal mocno na psychice siedzi.

Swoją drogą jeśli nadal się nie zmienil...nie wiem w jakiej jestes sytuacji, ale od niektórych ludzi lepiej się kompletnie odciac jesli jest taka mozliwisc
  • Odpowiedz
@SzkodaTypa: jeśli masz takie możliwości to pomoc psychologiczna na pewno by nie zaszkodziła.

Odnośnie spotkań myślałem o darmowych grupach pomocowych. Nie mam osobiście doświadczenia konkretnie z dziećmi alkoholikow ale poszukałem i są w Polsce grupy wsparcia. Z tego co widzę tematycznie nazywają się: DDA, Al-Anon, Alateen, ewentualnie nawet AA. Trzeba poczytać, poszukać najbliższego spotkania i pójść zobaczyć anonimowo. Nie zaszkodzi ;)

Pozdrawiam i trzymam kciuki.
  • Odpowiedz