Wpis z mikrobloga

Sprawdziłem sobie właśnie patronita #powojnie i patronite #napierala i zrobiło mi się smutno. Facet od powojnia to mega konkretny koleś, ma bardzo, bardzo ciekawe, konkretne materiały historyczne, zero wchodzenia w glupawe spory, awantury, przepychanki, wojenki, konkret, fakty ubrane w ciekawą oprawę-ma z tego 2300 złotych miesięcznie za swoją solidną historyczna robotę.
#napierala płaczliwa pensjonariuszka, która pokłóciła sie już z każdym, która non stop jątrzy, spiskuje, fantazjuje, gada bzdury, przeinacza fakty, manipuluje i wyrzuca z siebie strumienie świadomości, które z historią i popularyzacją historii nie mają nic wspólnego-ma z tego 3300 złotych miesięcznie. Przykre. #napierala #powojnie #historia #nauka #patostremy
  • 10
  • Odpowiedz
@kryzys_pandemii: strasznie monotematyczny jesteś. Bądź jak Pan Doktor Bart, szarpnij się na profesjonalistów. Zaproponowałbym współpracę, ale widziałem twój patronie, nie stać cię na razie. Druga sprawa wstyd by mi było trollować dla nhaba. Podsumowując: zrób habilitację, poproś mamę o dotację i możemy działac. :D
  • Odpowiedz