Wpis z mikrobloga

Szanowni koledzy kopacze czarnego złota, ile w tym roku trzeba czekać za wysyłką wągla? Czekam już trzeci tydzień. Szybciej to szło w tamtym roku ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mowa o workach karlosa.
#pgg
  • 13
  • Odpowiedz
  • 1
@raul7788: mniej tu wchodziłem przez jakiś czas ale żeby od razu za bana mnie posądzać, choć jakbym zaczął pisać co sądzę o wielu rzeczach to mógłbym zakładać już kolejne konto pewnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@19adrian: ktoś z tego tagu miał jak ja miałem, jakoś mi się Ty kojarzyłeś xD
Nie masz taniej u siebie?
Ja jak się skusze to ewentualnie na luz, z darmowym transportem do KDW. A tam mi wrzuca w worki albo chociaż big bagi xD
Mam taniej u siebie, ale mniejsza kaloryczność i czuje, że to mieszanka z tym importem xD tym bardziej, że sami workuja a nie oryginalne worki.
  • Odpowiedz
  • 0
@raul7788: to ktoś inny musiał być XDD
Wiesz co, ja to kupuję dla rodziców i ojciec jak się rozejrzał tam po okolicy to chyba nie było to tak znacząca różnica bo w tym przypadku jest jeszcze ta druga tona już zaklepana trochę taniej. Dodatkowo rodzice robili teraz elewacje i kostkę i takie worki na palecie będą bezpieczniejsze żeby nie uwalić wszystkiego od razu xD Był pomysł jeszcze z tym darmowym do
  • Odpowiedz
@19adrian: xD ja jeszcze chyba przeczekam. Jak nie kupię w lipcu na tych promkach(trochę ten luz kusi) to mogę jeszcze dłużej czekać.
A jest przesyt. Drożej nie będzie.
Grubasy przeceniają po stówce może i z workami się rusza xD
  • Odpowiedz
  • 1
@raul7788: no właśnie się zastanawialiśmy nad tym czy jeszcze spadnie jak zaraz każdy zacznie kupować, jak mu się przypomni co było w tamtym roku ( ͡° ͜ʖ ͡°) Podaż jest duża, ale popyt będzie tylko wzrastał, no chyba że pójdzie to jako kiełbasa wyborcza i za głos na PiS, tona węgla gratis ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
  • 1
@raul7788: muszę się zorientować i jak będą malinowe to namówię rodziców jeszcze na trochę tego węgla, taka okazja nie zdarza się często ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz