Wpis z mikrobloga

tylko nikt tutaj niczego takiego nie założyl ;) własnie dlatego OP zapytal za czym tesknia inni i czy tęsknia.


@Notes: a jednak pewna @arinkao coś takiego założyła. Stąd też cytat, który wkleiłem - "No proste, człowiek który za niczym i za nikim nie tęskni jest płytki albo nic nie przeżył."

są pewne utarte normy spoleczne jesli chodzi o wspolistnienie miedzy ludzmi ;) naprzyklad poczytaj sobie o tym kto jest socjopatą xD
  • Odpowiedz
No chyba że mamy do czynienia z głuptakami. Ostatnio na wykopie czytałam śmieszną rzecz - ktoś pytał jak stać się głupim żeby być szczęśliwym, polecano lobotomię albo wielki rozpęd, coś w tym jest.


@arinkao: Widzisz. Gdybyś czytała coś więcej niż wypok to może nawet wiedziałabyś, że ta koncepcja wcale nie jest nowa. Pisał już o tym na przełomie XVIII i XIX wieku Jan Potocki w Manuscrit trouvé à Saragosse.
  • Odpowiedz
inaczej jest się płytkim, albo nic się nie przeżyło.


@malinq: Trudno że tak cie to dotknęło xD, ja nie mam za to zamiaru traktować takich jak ludzi specjalnej troski ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jak ci sie nie podoba to jest CL.
Poza tym faceci są żałośni, zgrywacie twardzieli, udajecie bog wie kogo, silicie sie na nie wiadomo co a potem jest płacz że padacie jak muchy po
  • Odpowiedz
@KrzysiekZcleverBI: Nie czytam tego wysrywu, szanuje swój czas a ty miałeś zaznajomić się z definicją socjopatii o której wspominał @Notes
Wiesz czemu?

Bo socjopaci nie potrafią odczuwać wielu emocji, takich jak przykładowo smutek, tęsknota, czy też strach.
Ponieważ socjopata nie ma dostępu do licznych emocji, nie rozumie też, co odczuwają otaczające go osoby. Nawet gdy wyrządza krzywdę innym ludziom, socjopata odczuwa ją jedynie wówczas, gdy krzywda dotyczy bezpośrednio jego własnej
  • Odpowiedz
@arinkao: Zacznijmy od tego, że nie "ty" a "Ty". Ja okazuję szacunek do Ciebie w ten sposób, więc poproszę - rób to samo. Możemy się nie zgadzać ze sobą, ale pewne elementarne zasady jednak zachowajmy.

"nie czytam bo szanuję swój czas"
Nie. O nie. Czyli "szanujesz swój czas" i nawet nie czytasz tego, na co odpowiadasz. Jak to świadczy o Tobie?

Dalej:
Zabawnie, że o tym napisałaś.
"nie rozumie też, co
  • Odpowiedz