Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Gdzie polecacie założyć konto firmowe pod JDG ?
W tym samym banku co konto osobiste, czy w innym ?
Ma to w ogóle znaczenie np. w przypadku blokady konta przez US, jakbym się pomylił i czegoś nie zapłacił, to chyba osobistego mi nie zablokują ?

I takie pytanie z ciekawości sprawdzałem gdzie konta biznesowe, mają różne inne firmy i w 80% przypadkach to jest mBank WTF?!

#firma #jdg #banki #bank #pkobp #pko #pekao #pekaosa #santander #mbank #ing #alior #millennium



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 6
@mirko_anonim: polecam mBank tu masz jakąś promkę
https://www.mbank.pl/mgm/konta.html?numer=kontowbanku1

W każdym banku trafisz na niekompenentych ludzi przez których prędzej czy później przekreslisz ten bank. Ale mBanku się przyjemnie korzysta, ma swietne kursy walut, dużo placówek. Konto firmowe najlepiej mieć tma gdzie prywatne bo wygodnie i szybko sie przerzuca kasę, ale proponuje mieć jeszcze jedno prywatne konto awaryjne w innym banku. Mi np Alior zablokował konto tuz przed świetami i musiałem jechać do
@mirko_anonim: Posiadanie konta osobistego i firmowego w jednym banku to niesamowita wygoda i możliwość żonglowania środkami z konta na konto w sekundę w razie potrzeby. Warto też brać pod uwagę koszty obsługi bo np. taki Santander Bank daje konto za 0 zł na zawsze i to w promocji z premią do 2200 zł. Alior Bank natomiast poleciał kwotowo i tam jesteś w stanie zyskać nawet 3800 zł. W mBank natomiast 400
uwielbiamy to szumne hasło "sprzedawać dane" tak jakby nikt nigdzie swoich danych nie podawał


@ZarabiajnaBankach: no ja nigdy nie wyrazam zgody na marketing telefoniczny, zeby mi nie dzwonili randomy