Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@noipmezc: te filmy są ustawione a przy budowie goście używają normalnych narzędzi. Było sporo na yt materiałów na temat survival builders.
  • Odpowiedz
@yuio: ta chatka po prawej to z kanału Primitive Technology. Jedyne narzędzia, których chłop używa, to te które sobie sam zrobił. Pod każdym filmem dokładnie opisuje jak to wszystko ogarnął i nie ukrywa że zajmuje to bardzo dużo czasu.
Także to nie żaden indyjski fejczur z basenem wykopanym patykiem.
  • Odpowiedz
@noipmezc: Wiem, że odpowiadam na mema, ale chyba nawet typ od PT mówił na samym początku, że samemu nie da rady przeżyć i w jakikolwiek sposób rozwijać "technologię". Jemu miesiące zajmuje dojście do nowych wynalazków, w tym czasie ktoś "we wiosce" musiałby polować, inny musiałby bronić wioski przed zwierzętami i złolcami, ktoś musiałby ich leczyć, itd. Samemu albo i nawet we dwójkę to byłaby walka o przetrwania najprostszymi możliwymi sposobami z
  • Odpowiedz
@wazon_piotr: Bear Gryz byl ustawiony, a ty myslisz ze koles ktory wpakowal sporo kasy zeby rozkrecic kanal wspolpracujac z agencja marketingowa ktora ogarnia milionowe kontrakty robi wszystko wlasnymi narzedziami. Na samym yt + patronite gosc ogarnia nieco ponad 25k usd miesiecznie. To jest biznes i to co widzisz to taki autentyk jak miesnie kulturysty.

Ludzie sa naprawde naiwni parafrazujac premiera.
  • Odpowiedz
@inozytol: chyba nie ja tylko autor postu ktory sadzi ze to autentyk. Podniecanie sie cyckami Anderson bylo spoczko w 90', teraz to zwykla sciema dla fajerow co lubia wyskoczyc z dolarow za suba albo nie moga zasnac.
  • Odpowiedz
@inozytol: na jego filmach nic sie nie klei, a za 10 lat sam facet przyzna jak to wygladalo na prawde i tyle. Ja pitole Bear Gryz tez napisal ksiazki jakby byl ekspertem od tego typu rzeczy, przeciez ich sam nie pisal tylko ktos mu ja napisal na zlecenie agencji.

xD moze wy mu robicie posty sponsorowane na wykopie tylko ich nie oznaczacie. I dobrze niech ludzie sobie poczytaja moje komentarze i
  • Odpowiedz
, a za 10 lat sam facet przyzna jak to wygladalo na prawde i tyle.


@yuio:

W twoich postach nic się nie klei, a za 10 lat sam przyznasz, że jesteś matołkiem.

To jest biznes, a nie hindus z yt. Tu normalnie pracuje ekipa zeby takie materialy powstawaly.


Tak XDD I są nagrania w przyspieszeniu, jak robi np cegły albo jak nosi glinę. Przestań się kompromitować

sobie poczytaja moje komentarze i
  • Odpowiedz
Tak XDD I są nagrania w przyspieszeniu, jak robi np cegły albo jak nosi glinę. Przestań się kompromitować.

@inozytol: to ci napisalem ponizej

jeszcze te cegly ktore w klimacie gdzie recznik mokry nie moze wyschnac bo jest taka wilgoc / cieplo, a mu wysychaja raz dwa i podpowiada zeby je odwrocic to wyschna szybciej xD. Gdyby te cegly umiescil na sloncu, w wiekszych odstepach i na otwartej przestrzeni gdzie jest wiatr
  • Odpowiedz
że jesteś matołkiem.


@inozytol: jak nie masz argumentow to obrazasz innych. A ja juz wyczerpalem inne argumenty i nie zamierzam ci pisac ze nawet gdyby sasiad co sobote wpadal pozyczyc od twojej zonki cukier to bys z nim w niedziele zbijal pione przez plot nie wiedzac co sie wyprawia jak smigasz na zakupy. Jestes po prostu naiwny i tyle.
  • Odpowiedz
@yuio gościu trochę za dużo spiskowego myślenia u ciebie. Gość jest jedynym autentykiem z tej kategorii na youtubie i nikt mu nigdy nic nie podważył

Ten twój argument ze cegły by nie schło bo na twój chłopski rozum tam jest wilgotno to sobie wsadź sam wiesz gdzie
  • Odpowiedz
Jestes po prostu naiwny i tyle.


@yuio:

Tak, to spisek żydów, masonów i iluminati, a ty wyłączyłeś tv i włączyłeś myślenie. Coraz więcej takich "bystrzaków" na wykopie. Wracaj do oglądania zięby i płaskoziemców.

jak nie masz argumentow to obrazasz innych.


"Matołek", to właściwie jakby cię pochwalić. "sceptyku, który tylko zadaje pytania"
  • Odpowiedz
A ja juz wyczerpalem inne argumenty


@yuio: przecież argumenty które przytoczyłeś były na zasadzie „chyba w to nie wierzycie głupie dzieciaki hehe, Pozdro dla kumatych” xD przytoczyłeś beara gryllsa i ok ale był przecież w tej branży les stroud który robił survival legitnie i adresował nawet później szczegółowo na reddicie/yt zarzuty i kontrowersje które były Np to ze kiedyś był przy drodze. Takie rzeczy da się przyspieszyć ściemniając ale można to
  • Odpowiedz
@yuio zapominasz o jednej rzeczy. Typ ma wyświetlenia i pieniądze z Patronite właśnie, bo robi wszystko sam. Ludzie wpłacają, bo im się to podoba. A te gowna fejury z Indii to marna kopia.
  • Odpowiedz