Wpis z mikrobloga

Jak ci staje na widok nagich sutów u baby czy chłopa to albo masz 15 lat i jesteś jeszcze niedojrzały emocjonalnie albo po prostu jesteś niestabilny psychicznie.


@SarahC: A to zboczuch, może wzwód ma nawet podczas snu, jeśli tak to psychiatryk dla jego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@WielkiNos: to prawdziwy wyczyn kobiety, chodzić z cyckami w miejscu publicznym, wooow. Adrenalina, wow.
Swoją drogą w Niemczech chyba zliberalizowano prawo i kobiety mogą chodzić topless na basenach.
@SmakoszKotow a które niby były fajne? Od zawsze miałam taki sam denny poziom i czepiały się mnie największe breje tematyczne. Co tu jest nagle nowego.

Nic nie będę tagować a ty mnie nie namawiaj do kłamstw.
@WielkiNos: a w Hiszpanii czy we Włoszech na plaży kobiety na luzie chodzą toples i nikomu nie #!$%@? z tego powodu. A w Polsce jak w lesie, od najmłodszych lat wmawia się dzieciom, że powinny się wstydzić swojego ciała. A potem jak dorosną, to wstydzą się iść do urologa czy ginekologa albo chociaż użyć publicznie słowa penis czy pochwa ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@WielkiNos: Gdyby faceci chodzili w obcisłych majtkoszortach eksponującymi narządy rozrodcze po mieście, to też ludzie by się dziwnie na to patrzyli. Ale te standardy są nierówne i to kobiety mogą chodzić w wyuzdanych strojach, a mężczyźni nie powinni.