Wpis z mikrobloga

  • 0
@WielkiNos ciekawe czy nie miałaby problemu gdyby chłop na ulicy wyjął #!$%@? i zaczął walić sobie gruchę intensywnie wpatrując się w nią xd
  • Odpowiedz
W sensie, trzepiesz w krzakach do nagich bab na plaży np na plażach dla nudli? No cóż, moja opinia o wykopkach raczej nigdy nie będzie lepsza.


@SarahC: Nie, nie trzepałem, nie chodzę też na plaży dla nudli, ale nawet ładna dziewczyna z kusym kostiumie powoduje wzrost ciśnienia (niekoniecznie wzwód). W szczególności moja żona ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ej a jak już chcesz być obiektem rozmowy to powiedź
  • Odpowiedz
O i to jest prawdziwe piekło kobiet! Niemożność wstawienia gołych cycków na fb

@WielkiNos:
Jako facet teoretycznie jestem za tym, by chodziły nago, ok luz XDDD
Ale jak zwykle bawi mnie podejście i "logika" feministek, które uważają, że klaka piersiowa kobiety to w 100% to samo co klatka męska.
OTÓŻ KUR WA NO NIE!
Tak się składa, że płcie róznią się od siebie fizycznie!
A te róznice sprawiają, że jest to
  • Odpowiedz
@daeun: ale dlaczego jest seksualizowana bystrzaku? Xd może dlatego właśnie ze zabrania się broń Boże! Sutka pokazywać? I gdyby tak nie było, i cycki były czymś normalnym to nikt by ich nie seksualizowal i mógłby je pokazywać tak jak męska klatkę piersiowa (już #!$%@? ze ona tez może być seksualizowana wiec twój argument jest zły na tylu poziomach…) jak w kulturach których to siw dzieje
  • Odpowiedz
byku


@Joncrow: Trochę grzeczniej, jestem w końcu twoim pediatrą. Muszę patrzeć na twojego, jak mama przyprowadza cię na badania. Taka praca. Poza tym, pożegnaj się z lizakiem za ten koszarowy język.
  • Odpowiedz
zwłaszcza młodych uważa iż chodzenie ubraną praktycznie pół nago nie jest jakkolwiek wyzywające.


@Cztero0404: Bo są głupie, inaczej tego nazwać się nie da.

Męski instynkt tak działa, że taki ubiór przyciąga wzrok.

Niestety, dla tych karyn, nie każdy mężczyzna na ich drodze ma wszystko okey pod kopułą.

Normalni dorośli minimalizują zagrożenia. Głupie babska nie rozumieją że tak, owszem, mają prawo ubierać się jak chcą, ale zawsze znajdzie się ktoś kto inaczej
  • Odpowiedz
@WielkiNos sto lat temu wykopki by napisały ze kobiety nie powinny chodzić po plaży z odsłoniętymi kolanami, a kobietę w stroju plażowym to by powiedzieli ze można legalnie zgwałcić

Nic nowego na tym wykopie
  • Odpowiedz
@WielkiNos: po prostu większość kobiet ma naturalne cycki nie do końca warte pokazywania i trzeba to jakoś regulować prawnie aby nie trzeba było robić co chwilę oczu kąpiel ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Joncrow: O kochany, szukaj sobie nowego lekarza. Od teraz niech ktoś inny leczy twojego robaczka. Przekaż mamie, ze jest mi bardzo przykro, ale wychowała urwisa.
  • Odpowiedz