Wpis z mikrobloga

Korzystał ktoś z sieci operatorów wirtualnych takich jak mobile vikings i podobnych, i może podzielić się doświadczeniami ? Bo na papierze wygląda to bardzo dobrze abonament jest 2x tańczy niż u normalnych operatorów , a oferta podobna albo nawet lepsza , zasięg też ma być taki sam . Więc czy nie ma tam jakiś haczyków i działa to jak powinno ? #mobilevikings #njumobile #premiummobile #operatorzykomorkowi #telefony #virginmobile #play #plus #tmobile #orange
  • 15
@SpeedYOY:

Mam Virgin od paru lat i jest calkiem spoko. Poza tym, ze czasem gdzies jest sredni zasieg (miasto wojewodzkie) to za 30zl mam pakiet dzwonienie, smsy i 130 gb internetu wiec nie ma krzywdy.
@SpeedYOY W 2014-2018 miałem nju mobile, dopiero jak wychodziło. Problem był taki że nie działały SMS premium, a wtedy jeszcze nie miałem karty więc za gry płaciłem głównie telefonem. W salonie Orange mi powiedzieli że z nju nie mogą mi pomóc, oni jedynie rejestrują tam karty. Na infolinii też nie mogli naprawić, a dopiero 2 lata później aktywowali tą funkcję. Poza tym wszystko działało bez problemu.

Mimo to polecam, bo na tamte