Wpis z mikrobloga

Uwaga cytuje - cytaty z Allinity z Twitcha, gdzieś pod koniec 2018

"Jest pewna hipoteza. I ta hipoteza ma mocne podwaliny w biologii. Jeśli mężczyzna pragnie innych kobiet będąc w relacji, to jest to zdrada. Natomiast jeśli kobieta zaczyna szukać albo sypiać z innymi mężczyznami to oznacza że ona nie dostaje w tej relacji tego czego ona chce dostać"

A później w gdzieś na początku tego roku na streamie powiedziała coś takiego:

"Ja jestem już po 30stce. Za chwilę będę miała 31 lat, a wyglądam tysiące razy lepiej niż większość lasek w moim wiek7u. Już dawno wiek największej atrakcyjności seksualnej mam za sobą. Tylko dlatego że inwestuje większość kasy z Twitcha i Instagrama, a zarabiam jej w #!$%@? dużo, uwierzcie mi, w operacje plastyczne, ostatnio wydałam od #!$%@? na sam botoks i poprawienie skóry. A to był tylko zabieg wstępny, dzięki czemu mężczyźni pomimo wieku wciąż uważają mnie za "zajebistą dupeczkę" (hot piece of meat). Dzięki temu że poznałam w Kolumbii Kanadyjczyka będąc gówniarą udało mi się szybko z nim wyemigrować do Kanady, gdzieś jak miałam coś około 22-23 lat, wzięliśmy ślub a następnie go rzuciłam - tylko po to aby dostać obywatelstwo (śmiech) co w sumie teraz mi bardzo pomogło bo w czerwcu mam zamiar wyprowadzić się do Kalifornii i nie muszę mieć wizy i mogę od razu ubiegać się o obywatelstwo w US (śmiech). Tak po za tym to po tym jak go rzuciłam jestem sama. A było to dawno temu... Może kiedyś znajdę sobie drugiego faceta. Jak Twitch i tego typu podobne gówno przestanie być modne za parę lat to znajdę jakiegoś milionera i będę żyła dalej jak chcę. Ja jeszcze będę mieć branie przez co najmniej kolejne 15 lat. z operacjami może nawet 20. Więc jak będę chciała to znajdę sobie "łatwe #!$%@?" (easy fucking) w chwilę bo jestem "hot piece of meat".
Teraz żyje z hajsu jaki dostaje z Twitcha i nie narzekam. Domek w Kalifornii już czeka, jeszcze tylko muszę załatwić parę spraw w tym kraju i uciekam. (śmiech razem z koleżanką)"

Dodam jedynie że Allinity w tym roku wyciągnęła z Twitcha około 600 tyś zielonych na czysto od #!$%@?. To tylko sam Twitch. Jeszcze dostaje hajs od Instagrama za zdjęcia sponsorowane. W tym roku mogła spokojnie na czysto zrobić z 700 000 - 800 000 dolarów.

A wy #!$%@? co? Dalej myślicie że was jakaś laska pokocha. Dalej myślicie że liczy się wnętrze (waszego portfela owszem.)? Nawet się #!$%@? nie łudźcie. Te czasy minęły bezpowrotnie i będziemy się jedynie pogrążać w coraz większym #!$%@?. Witamy w czasach hipergamii, social-mediów i szybkich aplikacji randkowych gdzie Gosia z nadwagą, 3/10, pracownica Żabki za 1900 netto miesięcznie w 10 minut znajduje sobie 10 ogierów rozpłodowych na piątkową imprezę przy użyciu badoo. 10 ogierów o aparycji Chada z Men's Health ma tak obniżone wymogi wobec kobiet że zrobi wszystko aby zaruchać takiego normickiego paszczura jak Gosię. Ponieważ wszystkie laski powyżej tieru 5/10 kompletnie się nimi nie interesują. Szare myszki mają #!$%@? ego i #!$%@? kompleksy porównywalne wielkością z Galaktyką Andromedy które zywią się twoimi komplementami pompując swoje ego i wysysając z ciebie całą energię i chęci do zycia, alternatywki też + ćpają, dynamiczne Julki z bogatych strzeżonych osiedli chcą być takie jak Allinity albo inne Instagramowe influencerki. Interesują je tylko rzadkie i przejściowe one-night standy od czasu do czasu w klubach najwyższego sortu za którego wstęp płaci wianuszek beciaków z Tindera i Insta. Ego #!$%@? w kosmos, rasowe #!$%@? księżniczki wydające tysiące rocznie na operacje i botoks, z płaszczykami i torebkami Louisa Vittona oraz paskami gucciego. Jak nie zarabiasz 10 000 netto to nawet nie podchodź.

Co za zajebisty przedział czasowy aby żyć co nie. W 2024 będzie lepiej, co nie zuchy?
#przegryw #blackpill
CampTrump - Uwaga cytuje - cytaty z Allinity z Twitcha, gdzieś pod koniec 2018

"Jest...

źródło: alinity-ai-best-female-streamer

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
@CampTrump: Bardzo mądre słowa.

Jedyne wyjście z tej sytuacji to islam i prawo szariatu, innego wyjścia nie ma.

Poza tym obecnie to najbrzydsza kobieta na świecie > atrakcyjny mężczyzna
przeciętna kobieta > bardzo atrakcyjny mężczyzna
bycie kobietą w dzisiejszych czasach jest zbyt łatwe.
  • Odpowiedz
@CampTrump: i dlatego czas przejść na monk mode i whitepill. Dziś facet sub 6/10 nie ma czego szukać od kobiet. Doceniam tamta łaskę która szczerze i głośno powiedziała jak dziś myślą i działają kobiety 5/10 i wyżej
  • Odpowiedz