Wpis z mikrobloga

Zdałem sobie sprawę, że tłuczenie non-stop o potencjalnej koalicji PiS-Konfederacja jest swego rodzaju odwrotnością samospełniającej się przepowiedni. Im większe nawalanie o koalicji, tym większa wiarygodność Konfederacji jeśli tego nie zrobi. Dlatego cieszy mnie ta obecna propaganda, bo jeżeli Narodowcom przeszła kiedyś przez łby koalicja, to w tym momencie z punktu widzenia czysto politycznego koalicja jest absolutnie wykluczona. Teraz tylko zadbać o to by poparcie utrzymało się na wysokim poziomie, a po wyborach będzie jeszcze większe.

#konfederacja #4konserwy #polityka #bekazlewactwa
Pobierz cinu4 - Zdałem sobie sprawę, że tłuczenie non-stop o potencjalnej koalicji PiS-Konfed...
źródło: obraz_2023-07-13_220825804
  • 8
@cinu4: sekundę po końcu ciszy wyborczej rozpocznie się największa kampania wyborcza Konfederacji z zasięgiem dotarcia do 98% dorosłych Polaków, która pomoże podbić poparcie w starszym pokoleniu. Skoro 25% Julek dało się przekonać, to haliny i zbyszków uda się tym bardziej, tylko trzeba mieć do nich kanał dotarcia. Neuro0pki nawet nie wiedzą jaką przysługę robią swoją obecną propagandą XD
@Hala-bala: @cinu4 wystarczy przekonać ich, że Konfa to prawdziwi katolicy, Konfederacja Gietrzwałdzka, Braun wyjdzie w RM ze swoim "Szczęść Boże" i pozamiatane, no który inny poseł w Poslce tak mówi? Dzisiaj emeryci są już internetowi btw. i na przykład słyszeli już o jedzeniu robaków i zakazie samochodów, nie żeby coś, ale szur-szur Brauna ich luźno kupi.