Wpis z mikrobloga

Nie widzicie chamskiego wręcz populizmu, pierdo***a o szopenie, zakłamania i głosowania ramię w ramię z PiSem? Wszystkie partie to gówno i każdy polityk jest nic nie wart. Niestety.
  • Odpowiedz
@Tommy__: liczę że potkną się o próg jak zawsze. Choć ostatnio ze wsparciem tvpis się udało. Może teraz też będą ich promować jako "opozycję" eh
  • Odpowiedz
@marcaj: Są już za silni - na tym etapie można ich tylko zagospodarować w opozycji, bo inaczej zafundują nam 4 kolejne lata pisu.

Co opozycji by się z założenia przydało, problem w tym, że Konfa ma elementy wspólne z pisem, ale z peło nie ma żadnych.
  • Odpowiedz
@Tommy__: jebłem sobie dziś linie i idąc, tak sobie myślałem: "czy to nie jest jakiś przypadek, że te wszystkie podrzędne partie, walczące z 5G itd, w europie oscylujące przy wyniku 4,76% dziś mają takie poparcie? Konfederacja, AFD, FPO, Le Pen itd.

Łączy je tylko jedno - Nienawiść do Ukrainy i Miłość do #!$%@?. I dość spory wynik wyborczy. Czemu? Nie wiem, ale się domyślam...

Mieszkam w Austrii, czytam komentarze w "Internetach"
  • Odpowiedz
@Tommy__:

Może i Konfiarze to chciwi debile i populiści, ale i tak są nieskończone lepszym wyborem niż PiS, lewica czy KO.

Polska polityka to gówno bo żyjemy w postkomunistycznym chlewie i jeszcze z 2-4 pokolenia nic się tu nie zmieni.
  • Odpowiedz