Wpis z mikrobloga

Pierwsze efekty współpracy Konfederacji z PiSem mamy już za sobą.

Konfiarze obronią Ziobre w sejmie, a Ziobro na wniosek Ordo Iuris (żona Bosaka) wypuści z więzienia neo-nazistkę bez żadnego legalne trybu, który by na to pozwalał.

Teraz wariatka, która zaatakowała kobietę wraz z kolegami z Młodzieży Wszechpolskiej w celu wyrwania jej torebki z zawartością jest nazywana patriotką i obrończynią katolickich wartości.

Ciekawe kiedy wam wreszcie obniżą podatki i zlikwidują ZUS.

#konfederacja #bekazkonfederacji #bekazpisu #bekazprawakow #neuropa #marika # #polityka
Pobierz Clefairy - Pierwsze efekty współpracy Konfederacji z PiSem mamy już za sobą. 

Konfia...
źródło: neona
  • 65
@Clefairy Piękny teatrzyk, zdążyła rok przesiedzieć w więzieniu, po czym w roku wyborczym, gdy pali sie grunt pod nogami i trzeba szukać koalicjanta, minister zero wypuszcza Konfederatke. Ziobro zdziwienia. Tryb Kukiz15 włączony, a idioci nadal na nich glosują ( ͡° ʖ̯ ͡°)
: Pewnie minimalny. Czyli trzy lata. Tak ciężko #!$%@? się dowiedzieć czegoś? Łatwiej się #!$%@? głupoty niż wpisuje w google "Rozbój Kodeks Karny" Dostała minimum, które mogła dostać. Nie dostała wygórowanego wyroku.


@Reezu: Wygórowane było zakwalifikowanie tej sprawy jako rozbój. Jak byłem w szkole to też parę razy wyrwałem zeszyt koledze i nikt mnie nie za rozbój nie ścigał. Oczywiście użycie niebezpiecznego narzędzia w postaci noża ograniczyłoby pole do innej niż