Wpis z mikrobloga

Pooglądajcie sobie. Typek się #!$%@?ł na prostej drodze. Tak tam był remont, ale nie można powiedzieć że to był "zakret" tam nie było łuku - zmiana pasa i tyle. Chłopaczek nie ogarnął nawet tego.
Pytanie czemu abs, eps, kontrola trakcji nie naprawiły paniki operatora - pewnie nasz mistrz miał wyłączone wszystko ( ͡º ͜ʖ͡º) Nie oszukujmy się, żeby coś takiego #!$%@?ć to trzeba się naprawdę postarać

#krakow #wypadek #motoryzacja ##!$%@? ##!$%@? ##!$%@?
pierogowiec1234 - Pooglądajcie sobie. Typek się #!$%@?ł na prostej drodze. Tak tam by...
  • 14
  • Odpowiedz
@miauczar: takim samochodem się nie jeździ 120 i przy 120 by tak ich nie przewiozlo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Kawałej prostej to wciskasz w podłogę u juz masz 160-180, zobaczył słupki odpuścił gaz (i to juz zadziałało jakby wcisnąć hamulec) skręcił kierownicę a resze to już widzieliśmy.
To nie było 120 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
nie wiem ile jechali, gdzieś w artykule widziałem ze 120kmh


@miauczar: z doświadczenia, 120km/h to oni mogli mieć jak już lecieli bokiem i wylatywali po za monitoring. Wcześniej sporo więcej, jak #!$%@?ł w pachołki to mógł mieć 2 paki

  • Odpowiedz
@pierogowiec1234: tam droga jest bardzo nierówna i buja. Jak jedziesz 40 niskim zawieszeniem to możesz przodem albo tyłem albo przodem złapać nierówności a co dopiero przy 140 utrzymać tam przyczepność przy mokrej nawierzchni i brudzie.
  • Odpowiedz