Wpis z mikrobloga

Cześć,
mam problem z stopką mailową. Ustawiłem sobie podpis, do treści dodałem kilka ikon np. telefon itp. problem pojawia się podczas odpowiedzi na maila, ponieważ te ikony stopki itp. dodają się jako załączniki do maila przez co wysyłam komuś np. 7 załączników. Podczas tworzenia nowej wiadomości to się nie dzieje. Co zrobić?

#programowanie #html #css #mail #webdev
  • 8
  • Odpowiedz
@MekaS: w ten sposob obrazki sie laduja zawsze, jak nie dodasz ich jako zalacznik, tylko link do obrazka, to wtedy u wielu odbiorcow ustawienia prywatnosci zablokuja ladowanie tych obrazkow
  • Odpowiedz
  • 0
@brakloginuf: czyli mam wrzucić obrazki gdzieś na zewnętrzny serwer i samym linkiem je wstawić w treść stopki, wtedy sie nie beda dodawać jako "załącznik"?

a czemu dodają się jako załączniku tylko przy odpowiedziach, a przy tworzeniu nowej wiadomości jest wszystko dobrze i po prostu są w treści, a nie w załączniku
  • Odpowiedz
@brakloginuf: czyli mam wrzucić obrazki gdzieś na zewnętrzny serwer i samym linkiem je wstawić w treść stopki, wtedy sie nie beda dodawać jako "załącznik"?


@MekaS: tak, ale jak pisalem wyzej, zazwyczaj to nie bedzie sie wyswietlac

a czemu dodają się jako załączniku tylko przy odpowiedziach, a przy tworzeniu nowej wiadomości jest wszystko dobrze i po prostu są w treści, a nie w załączniku


@MekaS: nie wiem, moze cos zle
  • Odpowiedz