Wpis z mikrobloga

  • 0
@StahLeen: w jaki sposób? Od razu mówię, że nie będę przesyłał żadnych fotek. Mogę powiedzieć, co wiem i jak wyjdą te szczegóły to będziecie wiedzieć, że go znałem.
  • Odpowiedz
  • 1
@Mr_3nKi_: Od jakichś 4 lat nie mieliśmy kontaktu, ale mam sporo znajomych, którzy ten kontakt wciąż mieli. Poznałem go ok. 10 lat temu przy okazji działalności w różnych śmiesznych wolnorynkowych "młodzieżówkach".
  • Odpowiedz
  • 10
@boloney: Niedawno może, nie wiem, bo nie miałem z nim kontaktu parę lat. Generalnie człowiek spokojny, raczej zazwyczaj uśmiechnięty, poczciwy, jednakże wydaje mi się, że zakompleksiony. Możliwe, że przez ten związek poczuł, że schwytał Pana Boga za nogi, a jego koniec mu to wszystko przekreślił i nie potrafił się z tym pogodzić. Miał w sobie jednak coś dziwnego - wobrażałbym sobie wówczas jego w sytuacji "a taki miły sąsiad, dzień dobry
  • Odpowiedz
  • 2
@ZbigniewUSA: Znałem go z różnych grupek wolnościowych, m.in. korwinowskich. Dość cichy człowiek, może nieco dziwny, ale znam o wiele gorsze przypadki. Wydawał się wówczas wewnętrznie poukładany. Wydaje mi się, że na sytuacje mogły mieć wpływ jakieś frustracje związane z kompleksami i życiem miłosnym. Zapamiętałem go jako osobę z lekka przytytą.
  • Odpowiedz
  • 2
@emilio-cosso: Zdecydowanie raczej przegryw. Nie mam pojęcia skąd się znali niestety, bo już nie mieliśmy kontaktu. Też mi się to wydaje dziwne i jak rozmawiałem z kolegami, ktorzy go znali to się dziwili, że on w ogóle z taką dziewczyną miał jakiekolwiek szanse. No, ale może miał to być nomen omen złoty strzał odmieniający życie, a potoczyło się inaczej.
  • Odpowiedz
  • 1
@pogromca_krasnali:
1. Nie pamiętam, żeby miał wówczas jakiekolwiek interakcje romantyczne. Zdawał się być raczej niezręczny i wydaje mi się, że mógł mieć z tym spore problemy, a 3 dychy na karku pewnie go w tym kontekście dobijały.
  • Odpowiedz
  • 2
@pogromca_krasnali:
2. Zapomniałem o tym punkcie. Szczegółów nie znam, ale sytuacja wydawała się dość poukładana. Jego brat jest niesamowicie zdolną osobą, która ukończyła wiele kierunków zagranicznych, a on sam skończył prawo. Nie słyszałem jakichś złych historii, sytuacja materialna raczej powyżej średniej.
  • Odpowiedz