Wpis z mikrobloga

pomijajac socjopatie Janusza, jedna rzecz mi przyszla go glowy - czemu wlasciwie pojedynki strzeleckie wygladaly tak zalosnie nierealistycznie?


@DryfWiatrowZachodnich: Kiedyś piłka nożna wyglądała bardziej jak szarże falami na polu bitwy, a nie to co oglądamy obecnie z Messim ogrywającym solo całą drużynę, czy jakieś taktyczne zagrywki do przodu do tyłu tiki taka toe i #!$%@? muje...

To co dla nas jest oczywiste, dla nich byłoby science fiction.

Obecnie żołnierze wojsk specjalnych
  • Odpowiedz
mnie zastanawia co w sytuacji kiedy jeden z panów ma problem i chce pojedynku, a drugi pan nie chce pojedynku


@rudyba: przecież to oczywiste - pan nr policzkuje pana nr 2 i wtedy ten nie może pokazywać się w towarzystwie i będzie pogardzany dopóki nie stanie do pojedynku z nr 1 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Korwin-Mikke mówił potem PAP, że spoliczkował Boniego, bo tak mu obiecał. "Kiedy
NieBendePrasowac - >mnie zastanawia co w sytuacji kiedy jeden z panów ma problem i ch...

źródło: jkm_spoliczkowal

Pobierz
  • Odpowiedz
mnie zastanawia co w sytuacji kiedy jeden z panów ma problem i chce pojedynku, a drugi pan nie chce pojedynku bo problemy tamtego pana go średnio interesują.

@rudyba: Pojedynek z definicji jest za obustronną zgodą. Jeśli jeden się nie zgadza, to o żadnym pojedynku nie ma mowy.
Tak samo jak ze stosunkiem płciowym, jeśli jedna ze stron się nie zgadza, to wtedy jest to gwałt.
  • Odpowiedz
Przecież taki pojedynek byłby idiotyczny.


@rudyba: Nie dla kogoś wyznającego zasady jeszcze z wojen plemiennych w okresie paleolitu, starożytności czy średniowiecza.
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@GULO666: ale w jaki sposób to niby miałoby przeczyć że jest idiotą?

Inteligentna osoba potrafi wykorzystać swoje zdolności poznawcze. Korwin jako osoba niepełnosprawna umysłowo wircznie powie coś tak głupiego, że nawet on tego nie rozumiem.

Inteligencja na poziomie psa który aportuje.
Dla zwierzaka wysoka. Dla cywilizowanego człowieka, niezbyt.
  • Odpowiedz