Wpis z mikrobloga

Hej, znów się będę do Was uśmiechać z prośbą o pomoc :-) Dzięki Waszej pomocy aktualnie jestem w szpitalu na oddziale rehabilitacyjnym, w prywatnym szpitalu Vratislavia Medica przy ul Lekarskiej we Wrocławiu. Zaczęliśmy od pobytu na 28 dni, które bardzo szybko minęły i przedłużyłam pobyt o kolejne 28 dni, oczywiście dzięki funduszom z siępomaga. Niestety rehabilitacja jest bardzo droga i na kolejne przedłużenie nie będę miała już funduszy.
Robię postępy, choć z powodu mojego stanu zdrowia nie są one tak spektakularne, jak mogłby by być, ale po tylu operacjach moja sytuacja jest po prostu skomplikowana. Skutki uboczne leków przeciwbólowych dały mi się mocno we znaki, próbujemy opanować sytuację.
Na szczęście organizm dobrze reaguje na ćwiczenia i zabiegi którym jestem poddawana. Wiecie najgorsze byłoby gdyby nic się nie działo. Jestem bardzo, ale to bardzo zmęczona życiem z bólem, który towarzyszy mi cały czas a rehabilitacja jest jedynym sposobem żeby dolegliwości się zmniejszyły i żebym mogła wrócić do sprawności. Żebym mogła chodzić a wiem, że rehabilitacja mi to umożliwi.
Licznik na siępomaga się nie cofa, już większa część pieniędzy została wydana na opłacenie faktur za szpital. Proszę wspierajcie mnie w dalszym leczeniu.
https://www.siepomaga.pl/iga-goch