Wpis z mikrobloga

@Tynka02 iPhone? W Renault spotify nie działał póki nie pobrałem jednej piosenki na Apple Music i dopiero wtedy odpala się z automatu Apple Music ale jeśli masz spotify włączonego i puścisz coś to będzie grało. Niby inna marka ale też francuz. Powodzenia.
zmienić radio na prawdziwe, fajne, z androidem, to będzie nie tylko janosik na ekranie, ale też muzyka i co zechcesz....


@hrumque: chciałem. Ale sprzedawcy mi mówią, że jak chcę mieć obsługę z przycisków na kierownicy to się nie da, bo Alfą 159 ma niestandardową wtyczkę, CAN i wzmacniacz w bagażniku.
@Tynka02 jeśli jeszcze ktoś Ci nie odpowiedział poprawnie to zignoruj te głupoty, które ludzie piszą. To radio jest strasznie goofy, ale normalnie możesz puszczać muzykę z telefonu. Za telefonem na radiu masz przycisk taki ze słuchawką w lewym dolnym rogu, który zmienia tryb z "radio" na "telefon po bt"
@Tynka02: tak z ciekawości jaki masz zawód? Pytam, bo zastanawia mnie jak można mieć kratki nawiewu tak usyfione w dwuletnim aucie? Bo obstawiam, że to jakiś Partner?
Pracujesz w kamieniołomie?
@srogie_ciasteczko: Po prostu nikt za to nie zapłaci. Full wersje kupują tylko ludzie w komentarzach, a już tym bardziej tanich autek segmentu A/B.
Te 500zł do radia dla kogoś kto na tym samochodzie chce zarabiać ma duże znaczenie. To jest jego 500zł i praktycznie połowa raty.

Wiadomo, że tobie chodzi o producentów, ale oni robią takie wersje jakich oczekuje rynek.

Samochody nie są przepłacone. Zarobki w Polsce są po prostu niższe