Wpis z mikrobloga

Nie wiem, czy zauważyliście, ale prawie wszystkie komentarze fanów #konfederacja na Wykopie można podzielić na 3 kategorie:
1) Komentarze, w których chwalą Konfederację.
2) Komentarze, w których atakują pozostałe partie opozycyjne.
3) Komentarze, w których atakują pozostałe partie opozycyjne i PIS, zestawiając je ze sobą razem.

Czy zwróciliście uwagę, że brakuje tu kategorii 4) ?
4) Komentarze, w których atakują PIS. Tylko PIS, bez zestawiania go z KO i resztą opozycji.

Oczywiście zdarzają się wyjątki, jak krytyka ministrów zdrowia podczas pandemii czy krytyka Dudy, że za mało ciśnie Ukrainę o Wołyń. Ale jakieś 99% komentarzy to tylko te 3 kategorie.
A gdybyśmy spróbowali porównać ilości komentarzy konfiarzy atakujących tylko PO do atakujących tylko PIS, to proporcja byłaby gorsza, niż 10:1. Mimo że PO nie rządzi już od 8 lat.

Czemu tak jest?

#polityka #neuropa #4konserwy #bekazkonfederacji
lewoprawo - Nie wiem, czy zauważyliście, ale prawie wszystkie komentarze fanów #konfe...

źródło: nie-wiem-choc-sie-domyslam-tadeusz-sznuk-1-z-10-jeden-z-dziesieciu

Pobierz
  • 15
4) Komentarze, w których atakują PIS. Tylko PIS, bez zestawiania go z KO i resztą opozycj


@lewoprawo: już z pół roku temu chyba zwracałem na to uwagę. Jeżeli pojawia się już jakakolwiek krytyka PiSu to tylko po to by #!$%@?ć mocniej KO.

By było śmieszniej to np k0nfairze nie krytykują polityków pisu tylko prawie zawsze to rozmywają pisząc ogólnie o pisie.

Nie wspominając już o tym, że jest też na wykopie
@lewoprawo: Hasło "PiS-PO jedno zło" to obecnie slogan dla półgłupich, podobnie jak te pierdy o wywracaniu stolika czy o grillu i samochodach. Nie trzeba być szczególnie spostrzegawczym by zauważyć że jedna z tych partii bardziej uwiera konfiarzy w dupę od drugiej.

BTW, ktoś wie ile razy Konfunia była grillowana w pisowskich mediach? Bo coś kojarzę że nie za wiele ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@lewoprawo

czemu tak jest?


bo PiS to gówniana partia, ale szanująca chociaż prawa człowieka, gdy tymczasem za PO miało miejsce zamykanie niewygodnych dziennikarzy na 40 miesięcy bez wyroku, ataki ABW na dziennikarzy, kopanie po głowie uczestników legalnych demonstracji przez tajniaków. Smaczku dodaje współpraca polskich służb specjalnych z FSB podczas wojny na Ukrainie w 2014

Natomiast jeśli chodzi o lewicę o której warto wspomnieć, to środowiska postulowały stworzenie listy faszystów których służby miałyby
Czy zwróciliście uwagę, że brakuje tu kategorii 4) ?

4) Komentarze, w których atakują PIS. Tylko PIS, bez zestawiania go z KO i resztą opozycji.


@lewoprawo: nie prawda - pis jest moze nawet gorszy bo marketinguja sie jako patrioci