Wpis z mikrobloga

@Mutare_mundi: no ich ich, niech sobie robią co chcą, tylko żałosne jest ciągle podwyższanie kwoty zbiórki. Chyba otwierając taka zbiórkę, ludzie zdają sobie sprawę, ile około może kosztować terapia, a tu widzę, że przy okazji próbują jak najwięcej zarobić.
  • Odpowiedz
@Mutare_mundi: Przecież to scam, ona od samego zdarzenia ma opiekę, leki są na refundację, a sama rodzina zapowiedziała że z nadpłatą zrobią co chcą. No i zwiększanie limitu co chwila jak zobaczyli ile ludzi wpłaca to #!$%@?.
  • Odpowiedz
ne jest ciągle podwyższanie kwoty zbiórki.


@niezdiagnozowany: tak ten tekst był żałośny, ale chyba już zmieniony i nie jest nic podwyższane, a że ludzie wpłacają więcej to ich sprawa.

Na dobrą sprawę to nie wiadomo ile kosztować będzie terapia, nie wiem ajk tam w Poznaniu, może jest drożej, ale psychoterapeuta bierze 2 stówki za godzinę, na początku zakładam, ze 2 raz w tygodniu (nie znam sie i nie wiem czy trzeba
  • Odpowiedz
@niezdiagnozowany: A moim zdaniem się sracie trochę na wyrost. Ja mam ubezpieczenie na 600k PLN i kosztuje mnie to 60 PLN miesięcznie. Ubezpieczyciel bez problemu na tyle wycenia życie człowieka, a wy tu kręcicie wielkiego Małysza o 40k PLN xd

Szkoda że nie wiemy czy chłop był ubezpieczony, bo w moim przypadku odpowiednia część jest przeznaczona dla partnerki, rodziców, rodzeństwa i banku ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zastanówcie
  • Odpowiedz
@niezdiagnozowany skoro napisałeś ze szkoda strzępić ryja to trzeba było ten ryj zamknąć.

Nawet jesli będzie miała te terapie na Malediwach to o co masz ten ból dupy? Twoje pieniądze?
Czy cię tylko boli ze ktoś ma? Typowo p0lacki wpis przegrywa z wypoku
  • Odpowiedz
@niezdiagnozowany mam stresująca prace i jak mam urlop i lecę na Malediwy to stary nawet nie wiesz jaka to dla mnie i mojej duszy terapia.
Ale co ty możesz o tym wiedzieć jak jedyna terapia jaka znasz to elektrowstrząsy na NFZ xD
  • Odpowiedz
@niezdiagnozowany: jasne, ze czuje sie lepszy na wielu plaszczyznach. zwlaszcza majac punkt odniesienia ludzi z wypoku.
zycie nie jest sprawiedliwe i jesli uwazasz, ze wszyscy sa sobie rowni to zyjesz w klamstwie. na swiecie sa ludzie mniej i bardziej wartosciowi, mniej lub bardziej godni uwagi, mniej lub bardziej warci wspolczucia, mniej lub bardziej warci pomocy :)
jak ktos jest w porzadku to bardzo chetnie pomagam, niewazna jest dla mnie płeć ani
  • Odpowiedz
@Notes:

jasne, ze czuje sie lepszy na wielu plaszczyznach. zwlaszcza majac punkt odniesienia ludzi z wypoku.


Raczej musisz sobie to udawadniac, szczególnie w stosunku do takich maluczkich ludzi z wykopu ( ͡° ͜ʖ ͡°).

jak ktos jest toksycznym hejterem to dostaje ode mnie dokladnie to samo


Możesz wskazać gdzie ww. Poście występuje toksyczny hejt?
  • Odpowiedz
@niezdiagnozowany: zdziwilbys sie ale nie nie musze udowadaniac. robie to z pasji.. a wiesz dlaczego? bo pamietam czasy jak ten portal rozpoczynal swoja przygode w internecie i bylo to przepiekne miejsce do dyskusji i rozwijania swoich zainteresowan. spolecznosc byla duzo mniejsza ale atmosfera tutaj byla cudowna...
a potem zaczelo sie tu zlazic coraz wiecej pospulstwa poziomem pasujacym do komentarzy na onecie albo innych gownoportalach (przyklad niezwiazany politycznie) i zaczal sie tu
  • Odpowiedz
@Notes:

jesli nie widzisz jak twoj wpis wpisuje sie w ramy hejtu i nagonki to ciezko bedzie ci cokolwiek wytlumaczyc. hejt to nie tylko bezposrednie wyzwiska. wmieszales sie w tlum i moze nie rzucasz koktailami molotowa ale jak nadarzyla sie okazaja to gdzies "przypadkiem" podstawisz komus noge albo rzucisz niegroznym malym kamyczkiem. mimo, ze sposob i efekt twojego dzialania nie jest spektakularny to nie zmiania to postaci rzeczy, ze ramie w
  • Odpowiedz
To już rozumiem, że nie mam prawa napisać czegoś co mi się nie podoba?


@niezdiagnozowany: masz dokladnie takie samo prawo miec swoje wlasne poglady jak i ja mam prawo tez je skomentowac. pamietaj tylko, ze agresja, hejt i nagonka na kogos kto stracil bliska osobe w tak absurdalej sytuacji nie jest TYLKO wyrazaniem swojej opinii.
jesli nie podoba ci sie naplyw imigrantow i zaczniesz wyrazac swoje poglady w faszystowskich marszach to
  • Odpowiedz