Wpis z mikrobloga

Wybaczcie, ale baby nadal nie pojmuja zagrozen na swiecie.
Gdyby Konrad i Julka nie wstawili zdjecia z pierscionkiem zareczynowym, to by nie doszlo do podsycenia checi do zabojstwa u Bartka. Gdyby Konrad nie wrzucal relacji publicznie z tagiem kawiarni, to by jeszcze zyli. Nie zdawac sobie sprawy, ze 'psychol' sledzi ich zycie, gdzie wedlug niektorych zrodel Julka zglaszala poltora roku temu policji to, to czyste poczucie zycia w krainie bezpieczenstwa.
Psychol psycholem, ale gdyby byli ostrozni i nie chwalili sie kazda czastka zycia w mediach spolecznosciowych to by jeszcze dlugo zyli
#poznan
Pobierz
źródło: temp_file7646803679566431301
  • 57
@WielkiPowrut88: trochę tak na poziomie emocji że "jak możesz takie coś wypominać, przeciez winny jest sprawca",
to prawda ale to jest #!$%@? z tym "obwinianiem ofiary"

ostatnio zostawiłem otwarty garaż, w środku samochód z kluczykami w stacyjce
oczywiście #!$%@? mi go, ale czy rację ma moja żona która mnie obwinia i mówi że powinienem zamykać garaż?
o czym ty człowieku piszesz? nikt raczej nie spodziewa się, że były przyjdzie z pistoletem i zacznie strzelać do ludzi w środku miasta


@niejestembordomordo:

Nikt nie kazał im żyć pod kamieniem czy się ukrywać, ale jadąc do miasta gdzie mieszka zazdrosny były, z pozwoleniem na broń i leczący się psychiatrycznie mało rozsądne jest wrzucanie relacji ze swoją lokalizacją - mogli dzień po powrocie do domu wrzucić i być może do tragedii
Wybaczcie, ale baby nadal nie pojmuja zagrozen na swiecie.

Gdyby Konrad nie wrzucal relacji publicznie z tagiem kawiarni, to by jeszcze zyli.


@tekserew: Konrad był babą?
@tekserew: tak, wrzucenie wspólnego zdjęcia to chwalenie się każdym momentem życia xD argument w stylu że to kobieta jest winna gwałtu bo zwróciła na siebie uwagę gwałciciela. #!$%@? się w łeb
Daj pan spokój, dawno temu nie było mediów społecznościowych, a przemocy było dużo więcej.

Jeśli jakiś jeb***** w dekiel koleś postanowi Cię zastrzelić to nic Ci nie pomoże, żadne "dbanie o swoje bezpieczeństwo", taka jest prawda i nie ma się co napinać.
@RudyZibi: @caius_cosades i niby dlaczego nie zrobił niczego w przeciągu dowiedzenia się o ich związku, co udostępnili na Facebooku, a czasem do zaręczyn? To okres półtora roku. Przecież poprzez wspólnych znajomych mógł to zrobić w dowolnym wtedy czasie. Nie zrobił tego, bo nadal wierzył, że Julka wróci do niego. Dotarło do niego, że to koniec szans, gdy ujrzał fotografię z pierścionkiem zaręczynowym. Kiedy tylko ujrzał, że jego 'ofiara' jest w Poznaniu,
Retoryka w twoim wpisie jest taka sama jak inceli krzyczących że za gwałt odpowiedzialna jest kobieta. Jakby miała burkę to nikt by jej nie zgwałcił.


@WielkiPowrut88: niby tak, ale nie do końca, wiedzieli o tym, że:

- typ jest jebnięty
- ma broń
- dał reakcję wrrr po ich zaręczynami
- mieszka w Poznaniu
- śledzi ich na socjalach
@tekserew @WielkiPowrut88 nie no w tym przypadku to nie tak, że "prosili się", bo wrzucili coś do internetu. Ale pani Patrycja dostaje zwarcia styków, kiedy ktoś jej pokazuje palcem "patrz, te gadki o tym, że udostępnianie na bieżąco informacji w internecie to nie są tylko gadki, przestępca, psychol, stalker naprawdę sprawdza, co udostępniasz i może okrasc ci dom albo cie skrzywdzić".

Ona już w głowie ma zakodowane, że media społecznościowe muszą być
@MXkeys: równie dobrze mógł typa odstrzelić w ich mieście. skoro był walnięty, to co to za problem wsiąść w pociąg i podjechać pod dom dziewczyny?

serio, nie mogę już czytać tych waszych wykopkowych bzdur. ludzie chcą żyć normalnie, cieszyć się życiem. według wykopków powinni codziennie martwić się o to, czy jakiś zwyrol ich akurat danego dnia nie zastrzeli, jak wrzucą coś do internetu.
@niejestembordomordo: no mógł, ja nie bronię tego psychopaty przecież, jedynie wskazuję, że istniały pewnie wskazówki, żeby być trochę ostrożniejszym... powiesz mi, że jestem paranoikiem i pesymistą? ale to to niestety w tym przypadku ja mam rację, bo ten śmieć zrobił to co zrobił :(