Wpis z mikrobloga

Jak wiecie 26 odbędzie się przesłuchanie (jeszcze nie ma konkretów, kto będzie zeznawał). Ludzie, którzy twierdzą, że coś widzieli/wiedzą, powinni zeznawać pod przysięgą i ujawnić wszelkie informacje, imiona ludzi powiązanych itd. i ewentualnie ponieść konsekwencje za mówienie, nieprawdy. Natomiast ci wolą nagrywać kolejne, nic niewnoszące filmiki. A Lazar to powinien stać pierwszy w kolejce, ale jak to mówi Corbell i Knapp (ludzie zarabiający na jego historii), on już nic nie jest winny „światu ufo” i wszystko powiedział xD i mają racje, do dziś widzimy jakieś filmiki z Lazarem na tagu, człowieka, który poległby już przy weryfikacji zawodu przy konfrontacji z fizykami. Piękna ponowna kompromitacja tego farmazona oraz tych przygłupów z weaponized, na których zaczyna się poznawać coraz więcej ludzi.

#ufo #uap #ufonapowaznie
  • 5
@hexgate: Jeszcze nie było publicznego przesłuchania sygnalistów. I tak jak pisałem, jeszcze nie ma konkretów co do nazwisk, ale mówi się, że ma zeznawać 6 osób, w tym Grusch i Elizando. Na pewno najpierw odbędzie się zamknięte przesłuchanie, gdzie ustalą ramy dla otwartego przesłuchania.
@Heekate: eee.no ja czasem Corbela sobie posłucham bo rzuci czasami ciekawym newsem ;)
Co do przesłuchań to nie jest to tak, ze to komisja wybiera osoby, które będą mogły być przepytywane? (Inaczej zglosilaby się cała rzesza ludzi niekoniecznie mogących cokolwiek wnieść do tematu, a komisja miałaby wtedy roboty na następną dekadę).
Co do Lazara to tak jak gdzieś wcześniej pisałem, że go nie kupuję chociaż tu zaskoczył mnie Cmdr. D.Fravor ostatnio
Aguirregniewbrzozy - @Heekate: eee.no ja czasem Corbela sobie posłucham bo rzuci czas...
@Heekate: Korbel i Knap skompromitowali się przy okazji ostatniego nagrania z flarami (lub jak kto woli, trójkątnym latającym obiektem). Corbell to zawsze był kretyn (może nie stuprocentowy, bo opublikował parę mniej lub bardziej ciekawych nagrań), ale Knappowi kiedyś się jeszcze chciało, gdy jeździł do rusków w poszukiwaniu różnych dokumentów i świadków. Teraz już chyba tylko odcina kupony.