Wpis z mikrobloga

@szynszyla2018: tak, o ile nie jest ulana, jeśli jest ulana to muszę ją najpierw polubić, co się rzadko zdarza
jeśli mam być szczery to ja osobiście prawie wcale nie zarywam do "tych najładniejszych", nie jestem z tego przedziału wyglądu, nie lubię być traktowany jak gówno, a nawet jeśli laska na pierwszy rzut oka nie powali wyglądem, to mogę się nią zainteresować jeśli się fajnie gada
  • Odpowiedz
Pytanie do #niebieskiepaski czy jak idziecie do klubu do tańczylibyscie z brzydką różowa? Czy z tylko ładnymi? Czy nie patrzycie pod tym kątem?


@szynszyla2018:

1. Wykopki nie wybierają.
2. Ja jestem lvl. 60, więc nie robi mi różnicy ładna czy brzydka :P - ale żonie pewnie ładne będą się "mniej podobać" :P
3. Jak byłem młody to tak jak ktoś pisał - "nie robi różnicy o ile osoba jest sympatyczna, przyjazna,
  • Odpowiedz
@szynszyla2018: atrakcyjność kobiet w klubie jest wprost proporcjonalna do ilości wypitego alkoholu.
A tak naprawdę, to nie ma znaczenia, bo jak już masz dobrze w czubie i czujesz się lekko i błogo, to możesz tańczyć z każdą, ponieważ dobrze się bawisz, więc to jak dziewczyna wygląda jest sprawą drugorzędną.
  • Odpowiedz