Wpis z mikrobloga

@calinowski widzisz jak masz mało pojęcia o życiu. to że wyrośnie to nie znaczy że da plon, jeśli da to nie wiadomo jakiej jakości, smaku, mocy i zapachu. właśnie tacy idioci jak ty myśleli że wystarczy posadzić dobrą odmianę i zebrać, a potem okazało się że towar który poszedł do aptek miał połowę zadeklarowanego THC , złą strukturę, niedojrzałe trihomy, był źle wytrymowany i dużo droższy od normalnego. Widać że nie masz
@Kurczak2022: Ja nie siedziałem więc większe prawdopodobieństwo na bycie cwelem to masz ty. Musiałeś ostro cwaniakowac że dałeś się złapać albo taka z ciebie była #!$%@? że sam się wydałeś nieodpowiednim ludziom.

Jeszcze raz patologia to odpowiednie słowo opisujące Twoje zachowanie nie chodzi o to że marihuanę sadziles czy siedziałeś tylko o to jak się zwracasz do innych.

Jeżeli nie trollujesz tylko prawdę piszesz to współczuję XD
@JanuszPDM a jak się mam zwracać do upośledzonych? przecież waszych komentarzy nie da się czytać, jeśli ktoś ma jakiekolwiek doświadczenie życiowe to widzi że większość wykopu to albo dzieci albo idioci, ewentualnie zaburzone przegrywy. To dotyczy nie tylko pojęcia o ekonomii ale i zachowań międzyludzkich- piszcie idiotyzmy o socjalu dla bezrobotnych ( którego w Polsce nie ma), wyliczacie własne partnerki co do złotówki, każecie im płacić nawet za wasze mieszkania ( tak
@Kurczak2022: No nie wiem czy do mnie piszesz czy do ogółu ale masz chyba przerost ego i zero pokory co chyba było pierwszym powodem twojego zatrzymania. Jak można być tak ku*są nieostrożnym prowadząc taki biznes i jeszcze pouczać innych na temat doświadczenia życiowego XD
@JanuszPDM gdybyś posiadał umiejętność czytania ze zrozumieniem to wiedziałbyś że mnie sprzedał banan który powiedział psom że palę a nigdy nie kupuję- mazgaj się nazywa, razem z kolegą cybulskim grali cwaniaków a co do czego się rozpłakali i strzelali z ucha. do tej pory psy go kryją bo znowu miał przypał i chodzi po wolności, ale sprzedaje to może. Teraz czekam na umorzenie połowy kary i się za niego bierzemy bo ćpa