Wpis z mikrobloga

  • 178
@WielkiNos był gdzieś screen u Fangottena, że bezczelna baba napisała że chętnie przyjmie jakieś tam meble za darmo ale ona sama tego nie rozłoży więc potrzebuje pomocy pana Mietka, a ten Mietek życzy sobie zapłaty więc niech ten który oddaje meble zapłaci xdd
  • Odpowiedz
@WielkiNos: mnie już nic nie zdziwi. Madeczki na alimentach i socjalach uważają że 500+ to wypłata. Każda baba od hybrydek/rzęs itp wam powie że często klienci mówią "proszę mnie zapisać jak 500+ przyjdzie". To jest #!$%@? porażka
  • Odpowiedz
@WielkiNos w sumie niedawno miałam wystawioną kanapę, której babcia chciała się pozbyć i kupić nową - kanapa jak nowa, praktycznie nei używana, stary człowiek to zawsze przykryta jakimś kocem itp., wystawiona za jakieś symboliczne 200 zł. Pierwszy telefon - a dowieziecie państwo?????
  • Odpowiedz
@WielkiNos: @poprostuzyj Ja kiedyś sprzedawałem komputer stacjonarnego, to jakaś kobieta do mnie że dla syna chce kupić, ale ona nie ma samochodu, nie ma jak podjechać (jeżdżą normalnie autobusy miejskie) i czy mogę do niej przyjechać, podłączyć kompa, synek by sprawdził i wtedy ewentualnie by kupiła, a jak by się nie spodobał to bym zabrał z powrotem XD
  • Odpowiedz
@WielkiNos: Miałem wystawiony samochód za 3900, to zadzwonił gość, że mam przyjechać do niego i on zobaczy czy to coś warte i góra 2500 mógłby dać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 29
Miałem wystawiony samochód za 3900, to zadzwonił gość, że mam przyjechać do niego i on zobaczy czy to coś warte i góra 2500 mógłby dać ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@FlyinCat taka okazja i żeś nie skorzystał? xd
  • Odpowiedz
@WielkiNos: uwielbiam te obowiązkowe wstawki o "zachwyconych dzieciach" albo "dzieciach płaczących" na wieśc o tym, że ktoś nie odda za darmo, nie przywiezie, nie rozpakuje i jeszcze nie umyje naczyń.
ROZUMIESZ FRAJERZE, UŚMIECH DZIECKA NA SZALI
  • Odpowiedz