Wpis z mikrobloga

@WielkiNos: ale bym chciał że mnie taka baba spotkała na OLX. to ma taki potencjał że, głowa puchnie od pomysłów.
Zgadzasz się, umawiacie się na konkretną godzinę, ona czeka i czeka, w końcu zdenerwowana się kontaktuję, a ty zdziwiony i lekko zdenerwowany, się pytasz czego chce, bo już dostała te meble. Ona też już poddenerwowana, zaczyna mówić nie nie było cię i kłamiesz. potem mówisz że pomyliłeś adresy i dałeś komuś
był gdzieś screen u Fangottena


@Emble: odnoszę wrażenie, że te rozmowy są ustawiane właśnie pod takich ludzi jak Fanggotten czy Blejtram, bo jakoś dziwnie idealnie wpasowują się w obraz typowych madek. Kiedyś była taka strona piekielni.pl, gdzie ludzie wrzucali historyjki z pracy z klientem czy petentem i o ile na początku wyglądały one realnie, o tyle z czasem autorzy wbijali w schemat, który gwarantował im plusy i każda kolejna historyjka była
@aegypius: Uwierz mi że są, jak wystawiasz rzeczy typu kanapa, meblościanki, to do mojego taty właśnie pisali że wezmą za darmo ale czy jest możliwość żebyśmy im to przywieźli XD Nie wiem czy transport za free czy chcieli za niego zapłacić ale domyślam się że za darmo skoro po odpisaniu że nie mamy jak tego przewieść, rozmowa się kończyła. Niestety ludzie mało zarabiający albo typu mąż pracuje a żona siedzi w
Miałem wystawiony samochód za 3900, to zadzwonił gość, że mam przyjechać do niego i on zobaczy czy to coś warte i góra 2500 mógłby dać ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@FlyinCat: też tak miałem, ale gostek normalnie chciał wysłać blika za paliwo