Wpis z mikrobloga

Pijani obywatele UA rozjeżdzają 21-o latkę, YouTuber który cierpiał z powodu depresji i dwubiegonówki skacze z 12-tego piętra i jeszcze wiele innych TRAGICZNYCH zdarzeń każdego dnia a tu od ponad miesiąca jazda o osobie która była BARDZO NIEWDZIĘCZNĄ osobą-nie szanował NIKOGO i NICZEGO(!) Nie chciał za nic płacić był pazerny i strasznie roszczeniowy urasta do rangi GWIAZDY którą wszyscy się fascynowali itd. Możecie mnie hejtować! ;-). p.s. TAK Hejtuję a nie POmagam ;-). ( ͡° ͜ʖ ͡°) #kononowicz #patostreamy #suchodolski
  • 9
  • Odpowiedz
@MrCALVIN: Mnie zastanawia dlaczego nikt nie mówi o tym, że major chwalił się, że zgwałcił z kolegami pijaną kobietę i potem wyrzucili ją do kontenera na śmieci. Ten fakt nie przeszkadza powiedzieć WSW, że major był dla niego jak brat, ojciec! Chociaż ojcu wybił wszystkie zęby, a własnego brata chciał zabić.
  • Odpowiedz
  • 1
@karol-pascal-okrasa: Dokładnie Kolego :). Ja parę godzin wstecz napisałem post m.in. o tym gwałcie ale do ludzi to nie dociera i zostajesz jechany. Dobrze że jest garstka ludzi ogarniętych. Pozdrawiam serdecznie ;).
  • Odpowiedz