Wpis z mikrobloga

Kiedy nagle w internecie ktoś zdobywa popularność i zostaje polecany przez innych mi automatycznie włącza się sceptycyzm i nienawiść.
Od razu szukam jakiegoś scamu, szwindla, próbuję doszukać się czy na pewno ma wiedzę merytoryczną, czy jest tanim efekciarzem, populistą albo zwyczajnie kabotynem.

Nienawidzę osób, którzy upraszczają świat stosując chłopski rozum, dzięki czemu są atrakcyjni medialnie i stają się popularni np: #stanowski #bartosiak #zaorski, dla mnie nawet #goodtimesbadtimes


Nigdy nie ufam gdy pojawi się taki internetowy autorytet, zawsze podświadomie czuję, że gdzieś mnie j*bie.

Lubię takie persony internetowe jak np. #andromeda, ma swoje crindżowe wstawki, może dlatego domyślam się, że pewnie jest trochę awkward społecznie i od razu ją lubię.
Często też, nawet kiedy ktoś zyska w moich oczach to i tak oczekuję, że w końcu mnie gdzieś mnie mocno zawiedzie.

Ciekawe czy to dlatego, że z natury jestem podejrzliwym na wszystko pesymistą, czy po prostu jestem spie*dolony i podświadomie na siłę próbuje być #freethinker.

#przemyslenia #przemysleniazdupy #przegryw #youtube
analboss - Kiedy nagle w internecie ktoś zdobywa popularność i zostaje polecany przez...

źródło: jak ja ich nienawidzę

Pobierz
  • 9
@analboss: stano-oski to ma łącznie dynaminy tyle co 15 przewodniczących jakiś liceów, jak nie więcej. Przecież on pisał artykuły do przeglądu sportowego jak miał 14 lat(czy jakoś tak to było).. Innymi słowy trzeba sie cwaniakiem urodzić by być taką dziennikarzyną.
  • 0
to nawet nie chodzi o to, że staram się być bezkrytyczny,
Ja po prostu, gdy widzę jakiś internetowy autorytet to na początku czuję mocną niechęć a nawet nienawiść za samo bycie guru XD
@rekkin:
  • 0
@Wookie2020: Tak jak wspomniałem:
w momencie kiedy nie prowadzi kolaboracji robi materiały o tematach, o których nie ma pojęcia, klepie populizmy, pomija inne ważniejsze fakty, idzie czysto po wyświetlenia,

Ewidentnie albo nie rozumie albo celowo ignoruje pewne sprawy.
Mi to się dopiero rzuciło w oczy kiedy mówił o relacjach RU-FR i nawet nie wspomniał o Afryce, gdzie Wagner podbiera francuzom ich byłe kolonie.

mówi to co się sprzedaje: typu niemcy -
@analboss: Podaj przeciwieństwa wszystkich wymienionych, co nie mają takiej popularności, mniejszych, ale robią dobrą robotę. A tych co wymieniłeś, to takie czasy niestety, wiem że nadużywany frazes. Właściwie to mają talent w opowiadaniu historii, ale z reszta to i rozliczeniem po czasie, to już gorzej. A ten kanał times to dobrze opisałeś, nic dodać nic ująć, też mnie to irytuje, mówią to co ludzie chcą usłyszeć pod wyświetlenia, dodałbym jeszcze globalistę