Wpis z mikrobloga

@matowy Żebyś wiedział, jakiś Urainiec, tak tak już sprawdzam, hmmm... z tego co widzę to tak przesyłka została do Pana dostarczona wczoraj o godzinie 18:15 xD. To mu odpowiedziałem grzecznie, że to już #!$%@? wiem po trackingu ale nikt jej nie odbierał xD. To tam zgłosił niby do jakiejś interwencji czy #!$%@? wie czego. Po pracy jadę na pocztę, dzień dobry chciałem się dowiedzieć kto odebrał wczoraj przesyłkę xyz... tak, tak, nooo
@inoobish: Nie wiem co wy robicie i gdzie żyjecie, u mnie działa, paczki dochodzą terminowo, listy też nie znikają na sortowni - mogło by być taniej ale no cóż. Góra mógłbym ponarzekać że babeczki w punkcie wolno w kąkuter klikają stąd się tworzą kolejki. Ale z drugiej strony miałem przygodę w urzędzie, więc wiem że to oprogramowanie z informatycznej biedronki już takie jest. Ah, no i wypierdzieliłbym to całe sprzedażowe barachło
@inoobish: ja nigdy nie miałem problemów, dopóki na moim #!$%@? nie powstał paczkomat to tylko z poczty korzystałem bo kurierzy jeżdżą tylko wtedy kiedy pracujemy. Kiedyś po studiach zrobiłem #!$%@? moich rzeczy, chyba z 50 paczek poszło - z ubraniami, książkami, innymi pierdołami - większość przez pocztę i żadnych problemów.