Wpis z mikrobloga

#carrioner #youtube Dobra, generalnie miałem już się nie udzielać na tym tagu ponieważ jest to dla mnie zwyczajnie nudne i mam ważniejsze oraz bardziej budujące rzeczy w życiu do roboty, ale na to złoto trafiłem XD carrioner (specjalnie z małej bo na szacunek trzeba sobie zasłużyć) który jeszcze nie tak dawno temu krzyczał, że on jest hasztag100%policja grozi komuś publicznie, że udostępni jego adres oraz, że go odwiedzi XDDDD Już nawet nie pisząc o tym komentarzu pod samym filmem który jest żywcem 1:1 wyjęty z jego ust, ale to pewnie też nie jego multikonto, tak samo jak nie wchodzi na wykop ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Cztero0404 - #carrioner #youtube Dobra, generalnie miałem już się nie udzielać na tym...

źródło: Opera Zrzut ekranu_2023-07-22_061858_www.youtube.com

Pobierz
Cztero0404 - #carrioner #youtube Dobra, generalnie miałem już się nie udzielać na tym...
  • 23
  • Odpowiedz
@Cztero0404: z całą niechęcią do Carrio to wątpię, by to było jego multikonto. To jest koment fuckgoda skopiowany z poprzedniej pieśni Michawa. Fuckgod to nie jest multik Zbycha tylko jego fanatyczny wyznawca, o ile to konto to jego klsorawka, a nie jakieś kiepskie prowo na jakie wygląda.
  • Odpowiedz
@Cztero0404: propagatorze Żetoniarza, to pisał jakiś przegryw co ukradł mój komentarz. Wiem sekciarzu że szerzysz fałszywą propagande o urojonych kontach Carrionera ale ci sie to nie udaje, a ten komentarz napisał albo Żetoniarz albo ty
  • Odpowiedz
  • 1
@FuckGodPL: To bardzo ironiczne, że nazywasz kogokolwiek per ''sekciarzem'' samemu będąc tak naprawdę największym w tym wszystkim. Propagatorze Carrionera udaje mi się jak najbardziej na co jesteś idealnym dowodem podobnie jak sam Carrio który podobno tu nie chodzi, ale jednak wchodzi. Generalnie z wami nie trzeba nawet walczyć wam wystarczy dać dojść do głosu wtedy się sami wyjaśniacie.
  • Odpowiedz
  • 0
@email-emailowy: To uniwersum jest za mocne, chyba ktoś się za duża Slums Attack nasłuchał bo wychodzi z założenia, że najlepszą obroną jest atak, tyle, że akurat w tym przypadku kamikaze bo sami się orają. Ogólnie jeśli chodzi o ''żetoniarza'' to też bardzo ciekawa i zabawna sprawa sepleniący chłop z arafatką na ryju więc już nie można obrazić go za wygląd pokonał intelektualnie wielkich myślicieli którzy są takimi orłami intelektu, że któryś
  • Odpowiedz
@Cztero0404: sekciarzami to jest wasza sekta wykopowa, albo tego Żetoniarza. Gromkopierdlow przeprosił Carrionera i ogarnął ludzi i już nie są sektą. Skoro tak wyzywasz Żetoniarza to może nim się zajmij a Carrionera zostaw w spokoju. Na niego jest więcej brudów. Przegryw, psychopata, zetoniarz, beciak, autysta, schizol, dwubiegunowiec, debil. Czemu nim się nie zajmiesz?
  • Odpowiedz
@Cztero0404: Przeczytałeś ze zrozumieniem? Musisz zostawić biednego chłopaka w spokoju. Pewnie przeżywa tam teraz Twoje komentarze. Chociaż nie powinien bo nie ma emocji i się na przejmuje więc po co go w ogóle ktoś broni? Lepiej go nie bronić bo jeszcze możnaby sobie pomyśleć, że taki silny facet nie ma #!$%@? a to byłaby tragedia dla nas wszystkich. (,)
  • Odpowiedz
@FuckGodPL: No widzisz? Ma go w dupie więc po co się spinasz o nic? Jakby jakiś problem wystąpił w ogóle. On jest silny i nie ma emocji więc się nie przejmie jakimikolwiek komentarzami. Nie musisz nic pisać w jego imieniu bo po co?
  • Odpowiedz
@email-emailowy: mogę robić co mi się podoba w tym walczyć z hejtem na niego bo jest to bez zasadne. Carrioner powinien być pokazywany jako ten dobry. Nieraz ratował ludzi, i wielu było mu wdzięcznych pisząc na Instragramie albo donejcie
  • Odpowiedz
My też możemy robić co nam się podoba. Jakim hejtem przecież to są żarty, żartami się przejmujesz? XD Przecież są śmieszne, ja się nie raz zaśmiałem. Pokazywany? On sam sobą pokazuje się robiąc filmy. Nikt go pokazywać nie musi. Ale z niego bohater. Jakie operacje przeprowadzał swoim widzom? Dziwnie tak zdalnie leczyć ludzi z chorób fizycznych. Też bym chiał mieć takie super moce ale najwidoczniej nie jestem godzien ani mie mam kwalifikacji
  • Odpowiedz
  • 0
@FuckGodPL:

Nieraz ratował ludzi, i wielu było mu wdzięcznych pisząc na Instragramie albo donejcie

Czekaj stop, bo to jest bardzo ciekawe. A skąd ty misiu drogi możesz wiedzieć niby, że ktoś pisał coś do niego na instagramie?
  • Odpowiedz
@Cztero0404: Carrioner o tym kilka razy na lajvach mówił przegrywie. Ty jesteś ten pimpek co się #!$%@? i szczuje to powinieneś to wiedzieć, bo życia swojego nie masz. Lepiej idź wpłacić 5000 zł by zobaczyć te wasze urojone multikonta
  • Odpowiedz
  • 0
@email-emailowy: Chłop pisze coś o tym, że ''sekciarze'' a sam broni carrionera (specjalnie z małej bo na szacunek trzeba sobie zasłużyć) w każdej możliwej przestrzeni intenetu YouTube, Wykop, Discord pisząc dokładnie tak samo 1:1 jak wąsacz mówi. Przecież to już są objawy jakiejś choroby psychicznej.
  • Odpowiedz