Wpis z mikrobloga

@btwinnn Mam bardzo podobny zestaw i nie narzekam. Mam gorsza kartę bo RX 6650, procek ten sam tyle, że z G w nazwie i inną płytę główną i SSD ale to pomijalne. Ogólnie na swój zestaw nie narzekam, spisuje się bardzo dobrze, mogę pograć we wszystko co chce w 1080p na przyjemnych detalach i z dobra płynnością. Szkoda tylko, że kompletnie nie mam na to czasu xD także myślę, że twój też
@Czapelek Mam ten sam zasilacz, RAM, obudowę, chłodzenie. Do tego ten sam procesor ale w wersji ze zintegrowaną grafiką i dysk SSD o prawie identycznych parametrach. Myślę więc, że jest tu sporo podobieństw i te części, które mam u siebie mogę polecić jako dobre, działające bez zarzutu. Ty natomiast patrzysz tylko na kartę graficzną jak w reklamie Mediamarktu GRAFIKA TYSIĄC. Zasadniczo gdybym wymienił kartę na tą, która ma OP to nasze zestawy
@balrog84 A czy ja napisałem, że mam taki sam? xD pisałem, że mam podobny, bo #!$%@? jest podobny, zbudowany o tą samą rozkmine czyli "na razie #!$%@?ć AM5". I nie wiem co masz na myśli pisząc o optymalnym wyborze. Że nie wiem ramy inne weźmiesz do Ryzena 5600 niż do 5600G? Czy że dzięki płycie głównej z tej samej półki ale od innego producenta procesor zyska więcej mocy? A może chłodzenie mu
@czlowiekzcegla: Ale OP pyta czy coś poprawić w zestawie, a Ty mu piszesz, że komp tej klasy jest git, bo masz taki podobny, a nawet słabszy i śmiga. Ty skupiasz się na wydajności, OP na doborze części pod kątem kompatybilności i najlepszego rozłożenia kasy na poszczególne elementy, aby dobrać rozsądnie. Co do płyty czasami jedna ma lepszą sekcję zasilania, czasami są problemy z RAMem, może zachodzić potrzeba aktualizacji BIOSu, różnie bywa.