Wpis z mikrobloga

Siedzenia mają różne ceny


@deeprest: Wat? Od kiedy? Co prawda parę ładnych lat nie byłem w kinie bo nie lubię, ale jak chodziłem to oczywiście, że zmieniałem miejsce
  • Odpowiedz
@beer_man: to nie januszerka, zwyczajnie chcą zachęci ludzi na chodzenie do kina bo ceny rosną a ludzi mniej, więc podnoszą ceny tylko najlepszych miejsc, zostawiając gorsze w cenie sprzed paru lat ( )
@deeprest Zależy od seansu i godziny pewnie, jakbyś poszedł w weekend godziną wieczorową to by cię ktoś (inny widz, nie obsługa) #!$%@?ł za podsiadanie, ale w tygodniu rano, jak nie będzie wycieczki szkolnej
  • Odpowiedz
@cybulion: no co? przedstaw definicje tego co chcesz napisać. Słow w słowo...
Bo wątpię że definicja obejmuje to co robie, czyli tylko korzystając z tego co jest darmowe w sieci
Pochwal się swoją marną wiedzą!
  • Odpowiedz
@DupaBeliara666 XD kochany nie tak dawno temu wrzucaly bez zmiany planu zagospodarowania kraju i zagranicą nie jest tak samo robie raz w życiu na temat tej strony jest na urlopie i nie ma co się dzieje z tym że już z daleka od tego czasu grac w domu rodziców i nauczycieli na temat tego jak daleko powiedzmy przeciwlegla na temat tej atrakcji w tym czasie punkty invitami na to że w twoim
  • Odpowiedz
@cybulion: Twoja odpowiedź jest tak haotyczna, że nic nie zrozumiałem, ale mniejsza z tym!
widzę nie zromumiałeś... nie dziwię się, bo nie znasz definicji. napiszę ci, byś zrozumiał dużymi literami:
NAPISZ OFICJALNĄ DEFINICJĘ PRZESTĘPSTWA, KTÓREGO WG CIEBIE POPEŁNIAM!

kochany nie tak dawno temu wrzucaly bez zmiany planu zagospodarowania kraju

Kto?

i zagranicą nie jest tak samo robie raz w życiu na temat tej strony

Co?

jest na urlopie i nie ma
  • Odpowiedz
@DupaBeliara666 na to ze nie ma w sobie coś z tym ze nie mam pojęcia co to jest to ze nie ma co się dzieje w kraju i ze świata kraju show-biznesu informacje gospodarcze oraz kulturalne i sportowe i dużo newsów i ma byc na to że w tym roku nie będzie to jest to ze nie ma co się z nami reklamodawcy na w domu jak nie masz pomysłu do mnie
  • Odpowiedz
@DupaBeliara666: TPB to torrenty, a tam ściągając, domyślnie również udostępniasz, co jest nielegalne, bo nie przejdzie, że każdy z peerów to twój bliski znajomy, więc tutaj typ ma rację ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@tellet: podaj definicje "piractwa", sygn. akt potwierdzające twoje i tego idioty wypowiedzi uwzględniające tylko i wyłącznie download, bez uloadu!
Nie jesteś w stanie?
Nie dziwie się, bo ich #!$%@? NIE MA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
(mowa o prawie miedzynarodowym, a nie o polskim)
download JEST LEGALNY!
W latach chyba 90 gdzieś nawet było, że download do 5 dni (czyli coś na zasadzie trial wersji) był legalny
  • Odpowiedz
@deeprest: Wchodzę ostatnio do kina, siedzenia VIP kupiliśmy. Kwadrans do seansu, wiec lecą reklamy. Nasze siedzenia zajęte i typ mi sapie, ze nie przyszedłem na film punktualnie, wiec mi przepada… Się go zapytałem tylko, czy myślał co będzie jak mu zęby przepadną. Prychnął i się z dziunią przesiedli. Za 5 minut przyszli ludzie na te miejsca, co koleś zajął. No co za pasożyty... Co innego jak miejsca są faktycznie wolne, ale
  • Odpowiedz