Wpis z mikrobloga

Kończę właśnie korzystanie z pomiaru cukru przez #freestylelibre - ot, tak sobie zamontowałem, żeby pomierzyć jak organizm mi reaguje na specyficzne aktywności i produkty.

I wyszło, że cukierki/czekolada/batony prawie w ogóle nie powodują u mnie skoku cukru, za to bułki, chleb i tak dalej potrafią wywalić mi glukoze do 210 (po sprawdzeniu z glukometrem i tak wyszło 180) XD

Nieprzespane noce? Mam takie, gdzie cukier spada do 50, jeszcze nie wiem czemu xD

Senność w trakice jazdy? Zjazd cukru do 80, a po chwili wyrównanie

Super sprawa i polecam każdemu na miesiąc założyć, niby 250zł a ile człowiek sie dowie o tym skąd nagle sie robił taki senny, i dlaczego po pierogach na święta musiał zrobić sobie dłuższą drzemkę

#cgm #biohacking
Rabusek - Kończę właśnie korzystanie z pomiaru cukru przez #freestylelibre - ot, tak ...

źródło: B93310AD-A811-49B2-9E76-CCEC37E95D38

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
I wyszło, że cukierki/czekolada/batony prawie w ogóle nie powodują u mnie skoku cukru, za to bułki, chleb i tak dalej potrafią wywalić mi glukoze do 210 (po sprawdzeniu z glukometrem i tak wyszło 180) XD


@Rabusek: lol, kiedys tez z ciekawosci sie tym pobawilem bo akurat znajomy mial - i mi wyszlo dokladnie odwrotnie xD Ale do 200 po posilku to jest zdaje sie normalne.
W nocy to slyszalem ze ten
  • Odpowiedz
  • 0
wystarczy nie żreć cukru


@programista15cm: no ale ogólnie węglowodanów, nie tylko cukru. Ogólnie od teraz zamieniłem przekąski na orzechy w aucie i faktycznie jest lepiej

Ale do 200 po posilku to jest zdaje sie normalne.


@yhbgrobdoivbvwamsv: tak, jest, szczegolnie jak spada

W nocy to slyszalem ze ten czujniki tak srednio, bo tam wazny jest przeplyw czy cos i jak uciskasz to spada, to samo jak jestes odwodniony.


@yhbgrobdoivbvwamsv: wlasnie
  • Odpowiedz