Wpis z mikrobloga

@johny_mielony: za parę dni dostaniesz info ze przyznano patent(u mnie 4 dni po egzaminie już był) jak tylko go będziesz miał, składasz wniosek o licencje i czekasz na potwierdzenie klubu, po miesiącu powinna licencja już być, potem tylko papiery do WPA i kolejny miesiąc czekania ( ͡° ͜ʖ ͡°) przy dobrych wiatrach do wyjazdu będziesz miał pozwolenie.
@johny_mielony: a, tylko właśnie, kluczowe: w portalu info o patencie już masz? Bo jeśli jeszcze nie ma, to musisz poczekać aż będzie i dopiero wtedy klikasz tam niżej wniosek o licencję. No a potem czekać, a jak będzie to wysyłać papiery na policję. Zakładam też, że badania masz od orzecznika, a nie sportowego? Bo do patentu orzecznik potrzebny nie jest, a do pozwolenia z kolei sportowy potrzebny nie jest.
@johny_mielony: tak, wszystkie, jeśli zdałeś wszystko. Twoją główną dyscypliną jest to, z czego będziesz miał 4 starty, pozostałe musisz mieć po 2. Tego nie podajesz, tylko musisz pamiętać, żeby mieć odpowiednią ilość startów. A w praktyce i tak się wkręcisz pewnie tak, że wystrzelasz o wiele więcej na zawodach ;) Planowałam główną strzelbę, aktualnie tylko pistolet mam traktowany po macoszemu, resztę lecę równo :D