Wpis z mikrobloga

puszyste kobiety mogą schudnąć i będą wtedy jak modelki z okładek magazynów,


@Mamaboss: Przegrywem nie jestem, ani nie byłem - dziś raczej prawie emerytem. Ale z praktyki powiem, że niestety to tak nie działa. Znajoma (kiedyś) tak się zawzięła, schudła (sporo, to fakt!). Do modelki jej bardzo daleko - bo to chodzi o głowę, a nie tylko ciało.

Za to jest cała masa seksownych dziewczyn "przy kości". Może nie w moim
bialy100k - >puszyste kobiety mogą schudnąć i będą wtedy jak modelki z okładek magazy...
puszyste kobiety mogą schudnąć


@Mamaboss: mogą, ale czy to robią? jak Boga kocham, nie znam osobiście chyba ani jednej kobiety która kochałaby sport, trzymała dietę i miała figurę modelki. niestety u większości wygrywa miłość do batoników i wymówek. te które wyglądają dobrze jadą na farcie i genetyce a nie na wypracowaniu tego, i za kilka lat im ta zgrabna figura też się posypie. dlaczego coś tak banalnego jak odchudzanie i sport
@Mamaboss: marzenia o schudnięciu, a w realiach rozstępy, obwisła skóra, obwisłe cyce itd. xd marzenia o modelowaniu... już lepiej zostać i zostać modelką bodypositive xd

A co do zakoli nie masz racji, ja tam zakola miałem w wieku 23 lat a teraz ich nie mam...magia xd
Za bycie karłem przepraszam, brakuje mi aż centymetra do wymarzonego 180 xd

ps. o rozmiarze penisa zapomniałeś/aś/oś.