Wpis z mikrobloga

@CloudSpanner

>za to męskie puszczalstwo nigdy nie było potępiane, czas najwyższy zdać sobie sprawę że roochanie byle czego nie jest zdrowe ani normalne. I nie, nie przyjmuję żadnych wytłumaczeń o kluczu i zamku itp, usprawiedliwianie swojego prymitywnego zezwierzęcenia biologią jest żałosne.


@AlienFromWenus: Już nie bawiąć się w porówniania do kluczów itp po prostu bycie #!$%@?ą, który zalicza dużo lasek to coś trudnego a bycie kobietą, która rucha się z wieloma facetami
wejście w klapkach na Kilimandżaro jest trudne, co nie znaczy że mądre i warto to robić.


@evilman_: Słabe porównanie bo praktycznie każdy facet na tej planecie chce poruchać. W porównaniu do tego ilu chce wejść na Kilimandżaro ¯\(ツ)/¯? Chyba sporo mniej chłopa, więc zwyczajnie ich to nie interesuje czy wchodzisz tam w klapkach czy nie.
@CloudSpanner: kompletnie się minąłeś z tymi postami, sam zresztą przyznałeś że to nie jest zależne od atrakcyjnych by się takimi urodzić, więc co w tym trudnego? Tak samo trudne jak się urodzić kobieta czyli nie zależne od ciebie xD

a brzydale nie ruchają masowo, chyba że za kasę
za to męskie puszczalstwo nigdy nie było potępiane, czas najwyższy zdać sobie sprawę że roochanie byle czego nie jest zdrowe ani normalne.


@AlienFromWenus: Zgadzam się. Nadmierna rozwiązłość seksualna osobiście mnie brzydzi, jednak niech każdy robi co chce ¯\(ツ)/¯
Nikogo nie będę wyzywał z tego powodu, ale nie chciałbym mieć dziewczyny, która była zbyt aktywna seksualnie, trochę by mnie to odrzucało.
I fajnie, że niektóre kobiety mają podobne przekonania względem mężczyzn.

prawiczek
kompletnie się minąłeś z tymi postami, sam zresztą przyznałeś że to nie jest zależne od atrakcyjnych by się takimi urodzić, więc co w tym trudnego?


@Rorschak: Wygrać w loterii też jest trudno bo każdy los ma takie same szasne na wygraną tak samo jak każdy z nas dostaje jeden pakiet genów. To, że coś od nas nie zależy nie oznacza, że nie jest trudno. Powiedziałbym nawet, że własnie dlatego jest jeszcze
za to męskie puszczalstwo nigdy nie było potępiane


@AlienFromWenus: to zależy, dla mnie męskie puszczalstwo jest, było i będzie warte potępienia. Wszystko zależy z jakimi ludźmi się zadajesz i jeśli w twoim otoczeniu ruchaczy się gloryfikuje to zastanów się nad sobą i z kim przystajesz. Dla mnie facet, który zmienia laski jak rękawiczki to podludź i nie mówię tego z zazdrości (bo owszem, zazdroszczę, trzeba się urodzić ponadprzeciętnie atrakcyjnym i mieć
to nie jest wystarczający powód. Żądze trzeba umieć powstrzymywać.


@AlienFromWenus: Aby powstrzymywać żądze trzeba mieć ku temu jakiś powód. Nikt nie będzie tego robił, bo to się nie podoba się to przegrywom oraz ich żeńskim odpowiednikom.
@CloudSpanner: fajnie by było jakby to była tylko moja sprawa, ale fakty są takie że praktycznie każdy facet to desperat, wychodzi prędzej czy później niektórzy się tylko lepiej kryją
Chyba że masz na myśli tych którzy w ogóle nie ruchają, to oni może i faktycznie mają jakieś wymagania xD
fajnie by było jakby to była tylko moja sprawa, ale fakty są takie że praktycznie każdy facet to desperat, wychodzi prędzej czy później niektórzy się tylko lepiej kryją


@DontLookBackInAnger: Mam podobne zdanie i osobiście wolałbym, żeby większość facetów tak nie spermiła i nie stawała na głowie żeby zaruchać bazyla bo tym wtedy #!$%@? ego a to dopiero początek góry lodowej bo im dziewczyna ładniejsza tym takich absztyfikantów jest coraz więcej ¯\(ツ)/¯.
bycie #!$%@?ą, który zalicza dużo lasek to coś trudnego a bycie kobietą, która rucha się z wieloma facetami to żaden wyczyn.


@CloudSpanner: A więc to na tym opiera się moralność xD