Wpis z mikrobloga

czyli jakie konkretnie? Promuje się to żeby każdy był sobą i robił co chce i nie był za to źle oceniany. Dla mnie to na plus


@greenbong: zmniejszenie liczby zakładanych rodzin, obniżenie jakości rodzin (zdrady i rozwody), duża liczba dzieci wychowywanych przez samotne madgi, duża liczba samotnych madeg z dziećmi innej narodowości, a nawet rasy, ruinowanie mężczyzn po rozwodach i ograniczanie kontaktu z dziećmi, pojawienie się i szybki wzrost zjawiska inceli
@quizonmyface: no ale sporo rzeczy jest wybaczanych facetowi xd że niby alkohol czy mięso oraz używki są dla facetów, kobietom nie wypada. Jak facet nie chce dzieci to ok ale kobiecie nie wypada nawet o tym mówić xD rzeczy przyjemniejsze też wyglądają facetowi. Kobieta ma być tą dojrzałą, sztywną, z kijem w doopie, która siedzi i patrzy biernie a nie zaszaleje, zatańczy, skoczy na bungee czy coś.
Zaliczanie hurtowo lasek nie jest trudne, o ile masz do tego wygląd.


Wygląd nie jest zależny od człowieka. To nie jest niczyja zasługa, więc ciężko to określać jako trudne.

ale w sumie co w tym trudnego? Po prostu urodź sie przystojny xD


@zymotic: @RudyZibi: Jeśli kobiety uważają za atrakcyjnych głównie top 20-15% facetów to jednak jest to "trudne" żeby być w tej grupie. Nie jest to zależne od nas bo
@AlienFromWenus: to jest akurat ciekawe spostrzeżenie, bo jednak kobiety które się wyrywają z tego schematu jaki opisujesz są uznawane za najatrakcyjniejsze, ale do tego musi oczywiście być jednocześnie idealnym materiałem na żone, inaczej nikt takiej nie traktuje powaznie.

Ale w drugim kierunku chyba też tak jest
@AlienFromWenus nie bylo potepiane? Od zawsze sie takich facetow okreslalo mianem #!$%@?, a na staly zwiazek nie mieli co liczyc w srodowisku w ktorym aie obracali. Jaka laska chcialaby faceta, co zadnej szparze nie odpusci?
@AlienFromWenus: "że niby alkohol czy mięso oraz używki są dla facetów, kobietom nie wypada.",

Haha ostra projekcja, a z tym miesem to juz jakies nowe odchylenie. Ja na pewno wiecej nie przygarne laski ktora ma jakies odchyly na temat jedzenia miesa. A smierdziucha nie wezme bo sam nie pale.

"rzeczy przyjemniejsze też wyglądają facetowi. Kobieta ma być tą dojrzałą, sztywną, z kijem w doopie, która siedzi i patrzy biernie a nie
Poza tym żeby to porównanie miało sens trzeba by jeszcze przyznawać punkty ujemne za zaliczanie łatwych bazyli, bo chyba nie chcesz traktować tego jako wyczyn co xD


@DontLookBackInAnger: Szanujący się koleś nie zbliża się do takich chociaż istnieją też i tacy, którzy są fetyszystami ale ich nie biorę pod uwagę.
@quizonmyface: moja ex koleżanka kiedyś mnie strofowała że "tego nie wypada" "tego przy facetach nie rób" itp. Przy mnie normalnie gadała o seksie, sraniu czy pierdzeniu. Przy facetach nie bo według niej to brak szacunku do siebie i jednocześnie facet też nie będzie miał do niej szacunku. Mi też ryła tym dekiel. Brak dystansu do siebie, powaga przy facetach, nawet jak tańczyła w klubie to tak jakby kija połknęła.
@theredi:

Kiedyś trafiłam na jakąś reklamę związaną z grillem i coś było że potrawy mięsne są dla panów a dla pań jakieś warzywne szaszłyki. Strona była na FB ale nie pamiętam nazwy.

No i była też książka kucharska, którą kupiłam bratu, z jednej strony była część "jego piekielna kuchnia" a po drugiej stronie "jej anielska kuchnia" i oczywiście podział na płeć że ostre żarcie to tylko dla facetów xd oczywiście mięsne.