Wpis z mikrobloga

@KROKOxCZOKO: coz za nieostroznosc! W miejscach publicznych przegladam wykop tak zeby przypadkiem nikt nie widzial, a jak ktos pyta czy wiem co to to oczywiscie „coo, wyykop?? Niee, nie slyszalem heh”

Najlepsze bedzie jak zobaczy wpis i bedzie probowal rozkminic ktory to ten gey friend czoko szoko
Messix - @KROKOxCZOKO: coz za nieostroznosc! W miejscach publicznych przegladam wykop...

źródło: IMG_0905

Pobierz
  • Odpowiedz
ja mam takiego w pracy co siedzi na wykopie i jestem zesrana za każdym razem jak o tym myślę


@Zoyav: też mnie przeraża, gdy ktoś kogo znam bezceremonialnie mówi o wykopie i wcale się nie wstydzi, że tu siedzi. Oczywiście, samemu palę głupa, że coś słyszałem o tym wykopie, ale nie mam tam konta

coz za nieostroznosc! W miejscach publicznych przegladam wykop tak zeby przypadkiem nikt nie widzial


@Messix: W
  • Odpowiedz
@Zoyav ja miałem kiedyś w pracy dwóch. Opowiedziałem im historię z korytarza którą potem zapostowalem na Mirko i weszło to w gorące. Boję się że dowiedzieli się jaki mam nick ()
  • Odpowiedz
niej usunie tę gównianą apkę i zainstaluje Wypiek


@Mirkoncjusz: przecież wykop to jest pieprzona STRONA INTERNETOWA. Czemu nie możecie jej przeglądać używając.... przeglądarki internetowej? Po #!$%@? oddzielna aplikacja do każdego gówna?
Na komputerach jakoś nie ma tego #!$%@?, po #!$%@? takie na smartfonach?!
  • Odpowiedz