Wpis z mikrobloga

Ja rozumiem, że wielu uważa kobiety za kompletne kretynki, ale one paradoksalnie jeśli chodzi o relacje damsko-męskie nie są takie głupie i w miarę wiedzą o co chodzi. Do czego zmierzam? Jak nastolatka poznaje Oskarka, to wbrew temu co się myśli, niekoniecznie wierzy w to, że będzie z tym Oskarkiem aż do śmierci. A co za tym idzie daje mu dupy nie z powodu wielkiej miłości, ale z powodu zwykłej chęci #!$%@?ńska. Koleżanki na domówce opowiadają jak to były zapinane i taka Sandra czy Ania też chce tego poczuć. Kobiety to stworzenia seksualne. Ich życie kręci się wkoło seksu. Już 13 czy 14 latki zaczynają naśladować starsze dziewczyny i próbują uwydatniać swoją seksualność. Wszystko po to, żeby doprowadzić do penetracji. To jest coś w okół czego kręci się życie kobiety. Pamiętam jak wracałem ze szkoły jako 12 czy 13 latek, fantazjowałem o misjach w GTA, a moje koleżanki z klasy opowiadały jak to spotykają się z jakimiś chłopakami 18 letnimi. Pewnie, żeby przygotowywać się na sprawdzian z fizy..., tak, z fizyki #!$%@?.

#przegryw #blackpill #rozowepaski #seks #zwiazki
  • 35
@zbrodnia_i_kawa: A to zależy z czym. Zgodziłbym się, że dużo różowych po prostu lubi się poruchać z przystojniakiem, ale na pewno nie z tym, że 13 latki powinny chodzic z 18 latkami, bo to brzmi jak jakąś patola totalna.