Wpis z mikrobloga

Mój maksymalny potencjał umysłowy był jakieś lata temu, teraz czuje się wręcz upośledzony w porównaniu do siebie z przeszłości, gdy chciało mi się coś robić i nauka nowych rzeczy przychodziła mi z łatwością. Czuje się otępiony przez social media, alkohol, brak samorozwoju i kierunku w którym warto byłoby podążać.
  • 23
  • Odpowiedz
@ekscytacje: Uważam że szczyt możliwości intelektualnych przypada na 30-35 rok życia, wcześniej człowiek jest rozkojarzony hormonami, później już tylko głupieje.
  • Odpowiedz
Uważam że szczyt możliwości intelektualnych przypada na 30-35 rok życia, wcześniej człowiek jest rozkojarzony hormonami, później już tylko głupieje


@arinkao: Coś takiego musiała napisać kobieta. Mężczyzna nie jest specjalnie targany hormonami - raz uformowany jest już potem w miarę stabilną emocjonalnie jednostką przez resztę swojego życia podlegającą jedynie powolnemu spadkowi poziomu testosteronu na poziomie 1% rocznie.

Meanwhile kobieta ma comiesięczną karuzelę estrogenu I progesteronu która robi całkowity śmietnik w mózgu, ale
  • Odpowiedz
@GrammarNazi: Napisałem "raz uformowany" czyli dorosły, a nie etap przejściowy z larwy w dorosłą jednostkę.

@papieska_ONUCA Mam testosteron powyżej górnych widełek, zbadałem go jak zaczęły mi się pojawiać delikatne zakola. Nie koliduje mi to z klarownym myśleniem I IQ 130.

@WiesniakzPowolania Jakbyś zrozumiał co napisałem to byś widział że wspomniałem o spadku testosteronu z wiekiem. To czy napływ krwi do penisa jest nieodpowiedni od spadku testosteronu czy fajek, alkoholu, nadwagi, cholesterolu
  • Odpowiedz
@PfefferWerfer ja nie mówię o erekcji. Mówię o poziomie testosteronu który robi ci kasze z mózgu. To co teraz wydaje ci się normalne wcale takie nie jest. Zrozumiesz to jednak dopiero wtedy gdy jego poziom trochę spadnie. To nie jest tak -lo baby som gupie bo majo hormony , a ja jestem stabilny. Nie jesteś. Ale będziesz.
  • Odpowiedz
@GrammarNazi: Wytłumacz jak to się dzieje że jedni mają wysoki poziom testosteronu i nie rozwalają przystanków, a inni mają wysoki poziom testosteronu i rozwalają przystanki. Czyżby rolę odgrywały też czynniki środowiskowe jak np. wychowanie w rodzinach patologicznych?

@WiesniakzPowolania Ale pisz konkretnie o co ci chodzi. Mówisz o woli do działania, skłonności do konfliktów czy zdolności do ciężkiej pracy? Bo #!$%@?ć takie ogólniki to sobie możesz pod sklepem. W najgorszym wypadku androlog+TRT
  • Odpowiedz
@PfefferWerfer mówię o skłonności do agresji. w tym słownej ( ͡º ͜ʖ͡º) Podejmowaniu zbędnego ryzyka,obniżeniu empatii i wielu innych aspektach psychiki na które wpływa testosteron. Nie jesteś taki logiczny i stabilny jak ci się wydaje. Jak już mówiłem - zrozumiesz to z czasem.
  • Odpowiedz
@ekscytacje: Mam to samo. Gdy miałem 20 lat to chłonąłem wiedzę i umiejętności jak gąbka, a teraz jest z tym dużo ciężej. Myślę, że jakbym miał teraz studia zaczynać to bym w życiu ich nie zdał.
  • Odpowiedz