Wpis z mikrobloga

co jak co, ale ciężko o gorszą kuchnie niż w uk. Tam wszystko jest złe :D. Ale i tak przyjdą zaraz fajnop0laki, którzy ci dadzą 100 powodów, dla których nie masz racji i kuchnia brytolska jest lepsza od polskiej :D


@karmazynQwerty: Nieprędko mi do plucia na wszystko co polskie, ale akurat kuchnię (przynajmniej to, co nazywamy polską kuchnią od jakichś 70 lat, bo wcześniej to inaczej wyglądało) to mamy fatalną w
co jak co, ale ciężko o gorszą kuchnie niż w uk. Tam wszystko jest złe

@karmazynQwerty: idę do restauracji, albo sobie coś zamówię (np. jakiś kebab) i smacznie zjem. W Holandii nawet w restauracjach jest gorzej, jakby w ogóle poczucia smaku nie mieli. A widzieliście ich przysmak (albo próbowaliście)?
Belzdron - >  co jak co, ale ciężko o gorszą kuchnie niż w uk. Tam wszystko jest złe
...

źródło: IMG_0804

Pobierz
@NieBendePrasowac: Gazpacho nie jestem fanem, bo nie trafia do mnie w ogóle idea chłodnika - blendować do mało przyjemnej konsystencji kilka składników, które w takiej formie się nawzajem neutralizują i dają ohydną, cierpką masę, w dodatku wszystko podane na zimno (_ ) Jak mam zjeść jakikolwiek chłodnik, to każda łyżka to jest męka.

Ale generalnie gdybym miał tworzyć ranking zup, to nie wiem, czy w top30
co jak co, ale ciężko o gorszą kuchnie niż w uk. Tam wszystko jest złe :D. Ale i tak przyjdą zaraz fajnop0laki, którzy ci dadzą 100 powodów, dla których nie masz racji i kuchnia brytolska jest lepsza od polskiej :D


@karmazynQwerty: Bardzo łatwo o dobrą kuchnię w UK, ponieważ jest tam tak wielu Hindusów, że bez problemu znajdziesz tanie hinduskie bary oraz wszelkie produkty do samodzielnego gotowania takich potraw w sklepie.
@karmazynQwerty:

co jak co, ale ciężko o gorszą kuchnie niż w uk. Tam wszystko jest złe :D. Ale i tak przyjdą zaraz fajnop0laki, którzy ci dadzą 100 powodów, dla których nie masz racji i kuchnia brytolska jest lepsza od polskiej :D

Podejmuję rękawicę.
Zamów rybę z frytkami w pierwszej lepszej polskiej knajpie oraz w pierwszej lepszej brytyjskiej i będziesz od razu wiedział, z kim warto robić interesy.