Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Nie wiem co mam robić ze swoim życiem. Moje poczucie własnej wartości nie istnieje. Nie mam żadnych znajomych, nigdy nie miałem dziewczyny. Czuję się gorszy od każdego człowieka którego mijam na ulicy. Moje życie to spanie i siedzenie przy komputerze, ale niedługo będę musiał iść do pracy. Nie mam siły na nic. Czasem nawet umycie zębów czy wyjście do sklepu to wysiłek. Nie ma nawet z kim porozmawiać. Nie wiadomo ile ten stan będzie trwał, przecież cud z nieba nie spadnie. Ogólnie mam ochotę zniknąć, bez sensu takie zycie kiedy ludzie w twoim wieku sobie powoli wszystko układają a ty jesteś na etapie wstawania z łózka :(

#samotnosc
#depresja



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 5
@mirko_anonim: Mam dokładnie tak samo z tym, że chodzę do roboty. Ja to po prostu zaakceptowałem taki stan rzeczy i robię swoje i tak sobie wegetuje, bo i tak nigdzie indziej nie będzie mi lepiej. ( ͡° ͜ʖ ͡°) lvl 30+
Dopóki tego sam nie zaakceptujesz, to będzie jeszcze gorzej wiem, bo przerabiałem, niektórzy będą Ci tu polecać psychiatrów i terapię, zrób z tym co uważasz, ja
Nie mam żadnych znajomych, nigdy nie miałem dziewczyny.


@mirko_anonim: a bo myślisz że tylko Ty tak masz?
Wstawaj wcześnie, na słoneczko idź, poruszaj się, oddychaj, dobrze się odżywiaj, zadbaj o siebie, detoks dopaminowy, tylko Ty możesz na siebie liczyć. Jak się poddasz to już zostaje nic.