Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Mirki, czy warto iść do wojska w celu znalezienia nowych znajomych i też dla pieniędzy? Niby mówi się, że do wojska idzie się gdy jest się patriotą i jest się gotów bronić swojego kraju. Ja takim patriotą nie jestem i chce iść tylko z wyżej wymienionych powodów. Pieniądze na start według mnie bardzo dobre, zwłaszcza że nie mam ukończonych 26 lat.
Nie mam znajomych, a tych co miałem, powyjeżdżali na studia do dużych miast i z czasem kontakt się urwał. Teraz się właśnie zastanawiam, czy w wojsku łatwo nawiązać nowe znajomości. Jednak samotność trochę mi na głowę siada, więc chcę poznać nowych ludzi.
Wojsko też wydaje się być ciekawą alternatywą dla pracy w okolicznych januszeksach. Pracowałem w takowych przez krótki czas, ale długo nie wytrzymywałem pod względem psychicznym i fizycznym.
Jakie są Wasze opinie na temat wojska? Czy warto tam iść, jeśli nie ma się zbyt dobrej kondycji?
#praca #pracbaza #wojsko #wojskopolskie



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 6
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 1
Anonim (nie OP): ''wytrzymywałem pod względem psychicznym i fizycznym.
Jakie są Wasze opinie na temat wojska? Czy warto tam iść, jeśli nie ma się zbyt dobrej kondycji?''

Już odpowiadam.
Bez dobrej kondycji i wytrzymałości fizycznej będziesz gorzej traktowany niż w Januszexie.

Znajomości bez pleców/rangi na takim samym poziomie jak Sebixy z produkcji.

Chcesz poznać znajomych na poziomie i uzyskać znajomości na przyszłość?
Idź lepiej na studia poznasz tam normalnych ludzi.

I
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): Istnieje też opcja n z wojskiem mianowicie WOT. 3 lata w WOT i masz uregulowany stosunek do służby. W WOT jesteś zobowiązany na comiesięczne ćwiczenia podczas jednego weekendu za które dostaniesz około 850 zł. Dodatkowo w zależności od regionu w którym mieszkasz są różnego rodzaju wsparcia bądź np oddanie krwi za który dostaniesz dniówkę z WOT oraz 2 dni wolne od pracy (dzień oddania krwi oraz następny dzień).
  • Odpowiedz